Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottál már te is az éjszaka...

Hallottál már te is az éjszaka kellős közepén távolból jövő kopácsolást (vagy néha egyéb furcsa zajokat)?

Figyelt kérdés

Én utoljára 2018-ban hallottam ilyesmit, nem a lakóhelyemen voltam, sokkal rosszabb és erősebb volt az egész. Sajnos ma éjjel újra hallom. Olyan mintha kint a távolban kalapáccsal kopácsolnának és olyan érzésem van mellé hogy nincsen minden rendben. Mégis ki és hol dolgozna ilyenkor? Na ez az, hogy ilyenkor senki. Most pár perce nagyon furcsa hang jött az erkélyünkről mintha az eső esne vagy nem tudom, de hát egy felhő nincs az égen szóval nem eshet az pár másodpercig aztán most elmúlt a kopogás, most a kutyàk ugatnak kint. Régen mikor hallottam akkor is iszonyú módon ugattak a kutyák. Most csak egy kicsit ugatnak. Kicsit félek azért. Meg úgy érzem hogy nincs most minden rendben.

Ti is találkoztatok már ezzel a jelenséggel?

Ha minden igaz akkor mostmár csend van. De erre ébredtem😞😞 És úgy érzem hogy még nincs minden rendben.

Mi lehet ez?

25/n



2021. aug. 14. 02:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%

Szia! Nálunk is hasonló a helyzet, itt általában a kutyaugatás mellett embereket szoktam hallani ordítani, az a vicc, hogy a környéken egy lélek nem lakik😳 vagy ezen kívül még egy éles sípoló/lüktető hangot szoktam hallani, végig kérdeztem a családomat, senki nem hallja, szóval nem kicsit parázok én is🥲


16/L

2021. aug. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerös szitu. Sajnos ismerem.

De ugye nem midegy, hol laksz, mert ha van bármi melohely a környéken vagy épitkezés ahol esti müszak is van, nos ott bármi elöfordulhat. Vannak elvetemültek, akik bizony képesek éjfél után fözni, mosni, kalapálni.

Én társasházban lakok, ráadásul vasut mellett, iszonyat sokat zörögnek éjszaka is, néha kalapálnak is fém cuccokat dobálnak, szoval dolgoznak, nem érdeki öket hogy hajnal 3 van.

Ráadásul éjjel máshogy jönek azajok mivel csend van, olyasmit is hallasz amit nappal észre se veszel. Nos ettöl függetlenül igen, van olyan hogy furcsa zajt hallok kintröl éjjel, ami másabb mint az éjjeli melosok zajongásai ésigen olyakor sokszor a utyákis megőrülnek.

Nekem olyankor az az érzsem, hogy mintha méga környezet atmoszférája is más lene. Olyan "idegen" Rossz érzés.

Érdekesség: anyám halála után hosszu hetekig hallottunk szapora csedes kopogásokat éjszakánként órákon keresztül és mindig a mennyezet valamelyik sarkábol hallottuk, de sehogy nem sikerült kifigyelni, pontosan merröl jön a zaj. Aztán valahogy elmult sose hallottuk többet. Szomszédok amugy nem hallották.

2021. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekkoromban hallottam ilyet utoljára, de mint másnap kiderült, a vasas cigányok lopták a szomszéd udvaráról a vasekét :)
2021. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A szaporáról még annyit hogy van egy sztorim pár évvel ezelőttről.. amikor ilyen van, általában mindig erre ébredek.

Nos 2018 nyara volt és az exemnél aludtam. Ugyanilyen fémes és ütemes kopogást hallottam kintről és tudtam hogy valami nem oké.. olyat éreztem mintha valami eredendően rossz lenne. A kutyák őrjöngve ugattak a környező utcákban, meg néha valami fura hang is jött. Olyan volt mintha vonulna a kopogás valahol a környező utcákban. exem is felkelt ő is félt de ő azt mondta hogy a konyhából hallotta:/ én kintről. És ahogy visszaaludtam és félálomba kerültem, felgyorsult a kopogás…

Nem tudom mi lehetett ez de nagyon para volt. Kinézni nem mertem.

2021. aug. 14. 08:39
 5/13 A kérdező kommentje:
1 itt is szoktak másfajta hangok is lenni. De mások is hallják
2021. aug. 14. 08:39
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Francért ne dolgoznának ilyenkor? Ne légy már hülye, vannak gyárak éjszakai műszakkal, mennek a kocsik, mossák az utat stb. Millió dolog zajong éjszakai is, csak mert nem látod, még nem szűnik meg az élet.
2021. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
. . K
2021. aug. 14. 11:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezitek meg a szomszédokat, környékbelieket? Simán lehet, hogy valaki konkrétan tudja, mi az a hang.
2021. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mikor ezeket hallottad. Nem történt elötte vagy utána valami rossz dolog a környéken?

Valami komlyabb

2021. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.
2021. aug. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!