Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hallok megmagyarázhatatl...

Miért hallok megmagyarázhatatlan beszélgetéseket az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
Nem az első esett, hogy hallom ezt. Pl van, hogy random fekszek az ágyba és megy a tv, telefonozok s közben random motyorgásokat hallok néha, mintha a padlásról jönne. Nem értem mit mondd csak, hogy motyog. Mi lehet ez? Miért van?
2021. febr. 1. 01:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljes csendben is hallod?

Nem lehet, hogy a másik szobából jön a beszéd vagy esetleg kintről? Milyen motyogás, és gyakran hallod? Én utána járnék a dolognnak,bár lehet nincs rá magyarázat. Amúgy elég para lehet..

2021. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen velem is volt, random suttogást hallotam olyan tiszát értettem hogy azt mondja ,,segíts". Pedig egyedül voltam, a játék meg le volt némítva
2021. febr. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
a koboldok épp azt beszélik melyik zoknit dugják el...
2021. febr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg a padláson valami régi rádió, ami bekapcsol néha, vagy ilyesmi?
2021. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindenhogyan hallom, csendben is. Arra is gondoltam, hogy ezrk lehetnek. Lehet apám álmában motyog, de más irányból hallom, az utcán meg korlátozásnál nemhiszem, de kitudja.

Mély férfias hang, de ennél konkrétabbat nem tudok mondani.

Én nem értem mit mond, de nem is akarom szerintem..:D

Nem tudok, hogy lenne. A padláson régi könyvek, ruhák, cserepek vannak.

Bár valamelyik este olyasmit hallottam, hogy valamit megmozdítottak volna, de az lehet egér, kóbórmacska futkorászott.

2021. febr. 1. 08:36
 6/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Amikor még tizenegynéhány évvel ezelőtt xanaxot szedtem, nekem akkor voltak hasonló élményeim. Valamilyen más hang, pl zene alatt hallottam olyat, hogy pl édesanyám a nevemen szólít a földszintről, de megkérdeztem, és nem szólt. Ez audiohallucináció. Ha valami van a közeledben, nem csak egyféle jelenséget észlelsz, hanem egy jelenségsort. Amíg egy érzékszervre vonatkozik az észlelés, addig sajnos fennáll a veszélye az érzékcsalódásnak. Amikor több érzékszervvel egyszerre észlelsz valamit, és ezek közül az érzékszervek közül több "zsigeri érzékszerv", azaz ösztönös, mint a jelenlétérzet, veszélyérzet, és hasonlók, akkor már indokoltabb a gyanakvás. Persze súlyos pszichés kórképek, mint skizofrénia, és paranoia tudnak ilyet is produkálni. De ez azért elég ritka ilyen intenzitással.
2021. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb hallod, menj át lassan a szüleid szobájába, ha apud beszél álmában akkor még fogod hallani. De nem tudom mi lehet.
2021. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ezoba írod azt mondom szellemek, ha állatokba azt mondom nyest.
2021. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Grimfox ***** válasza:
100%
A nyest ne motyog, viszont mindent összevizel. Általában a plafonon, főképp a fal, és a plafon találkozásánál megjelenő sárga foltok jelzik, hogy bizony nyestesedés esete forog fenn a padláson. Meg elrágják a kocsiban az elektromos kábeleket.
2021. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora formák.Nem rázza meg olyankor az áram õket?
2021. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!