Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hallok megmagyarázhatatl...

Miért hallok megmagyarázhatatlan beszélgetéseket az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
Nem az első esett, hogy hallom ezt. Pl van, hogy random fekszek az ágyba és megy a tv, telefonozok s közben random motyorgásokat hallok néha, mintha a padlásról jönne. Nem értem mit mondd csak, hogy motyog. Mi lehet ez? Miért van?
2021. febr. 1. 01:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam beszélgetéseket "hallani" (nem hallom, egyértelműen csak gondolatok) amikor nagyon fáradt vagyok, és az elalvás szélén állok.


Ilyenkor lassan kezdek átsiklani az álomvilágba (akkor is, ha még éber vagyok, nem félálomban) és már úgymond szabadon szállingóznak a gondolataim. Teljesen random, nem egybefüggő mondatok (más-más hangon, ráadásul) jutnak eszembe úgy, hogy nem én gondolok rájuk.

2021. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Grimfox ***** válasza:
22%
Van hogy rossz kábelt rág el, és megrázza. De viszonylag ritkán hal bele a motorblokkba. Azért akkora löketet nem kap az akksitól. Meg ha el is rágja, észreveszed, mert nem indul a kocsi.
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Még egyetemista koromban, néha vittem egyéjszakás kalandokat a szüleim vidéki házába. Inkább csak meleg időben, mert a házban nem volt, csak kályhás fűtés, amihez fát kellett vágni. Ám egyszer úgy alakult, hogy egy hideg, havas téli éjszakán lett szerencsém egy lánnyal, aki nem akarta az autóban csinálni. Kb 1 óra alatt beüzemeltem a fűtést, majd a hölggyel elkezdtük felmelegíteni egymást is. Miután végeztünk a dolgokkal, egymás mellett feküdtünk és beszélgettünk, amikor elkezdtünk beszédhangot hallani. Egyre erősebben és egyre többször. Kimentem a kertbe körülnézni, de sehol senki és a legközelebbi szomszéd 500-600m-re volt. Mivel ekkor a lány már eléggé meg volt rémülve, úgy döntöttem hazaviszem, aztán én is hazavezettem. Másnap elmondtam Apumnak, hogy mi történt, aki gúnyosan mosolyogva mondta, hogy "Na, akkor ma lemegyünk a házhoz és kiderítjük ezt a rejtélyt."

Aznap le is mentünk, Apum befűtött, majd vártunk hátha meghalljuk a hangot. Nem is kellett sokat várni, úgy egy óra elteltével meghallottuk a "beszédet". Ekkor Apum már alig bírta ki nevetés nélkül és mondta, hogy menjek vele mutat valamit. Megálltunk a kályha mellett és kis idő múlva meghallottam a "hangokat", amiket a kályha gőzszűrője adott ki. Apum azóta is nevet rajtam, én pedig megtanultam, hogy az ismeretlen eredetű hangok forrása nem mindig olyan izgalmas, mint a horror filmekben. :)

2021. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Hajléktalanok szállták meg a padlást?
2021. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

egerek vergyognak,a nyest csak rohangál. még verebek is lehetnek. nekünk beköltözött egy család a padlásra és ott tanultak repünli. azt a csacsogást nappal :)

Az este a rágcsálóké.

De lehet igazad van és az apád vagy egy családtagod mormog, csiszálja a fogát vagy hortyog, és hozzád úgy jut el a hang. unokaöcsém beszél, az öcsém horkol én meg csiszálom a fogam... mikor táboroztunk öröm volt a közelben lévő sátorokban aludni...


De az azt se zárom ki, hogy csak akkor hallod, mikor félálomban vagy. Szóval már megindult az álmodás de a szemed még érzékeli a külvilágot és a hangok onnét származnak. alvásparalízis vagy mi a neve.

2021. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Paranormális tevékenység is lehet, de előbb minden racionális magyarázatot ki kell zárni
2021. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!