Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottál már te is az éjszaka...

Hallottál már te is az éjszaka kellős közepén távolból jövő kopácsolást (vagy néha egyéb furcsa zajokat)?

Figyelt kérdés

Én utoljára 2018-ban hallottam ilyesmit, nem a lakóhelyemen voltam, sokkal rosszabb és erősebb volt az egész. Sajnos ma éjjel újra hallom. Olyan mintha kint a távolban kalapáccsal kopácsolnának és olyan érzésem van mellé hogy nincsen minden rendben. Mégis ki és hol dolgozna ilyenkor? Na ez az, hogy ilyenkor senki. Most pár perce nagyon furcsa hang jött az erkélyünkről mintha az eső esne vagy nem tudom, de hát egy felhő nincs az égen szóval nem eshet az pár másodpercig aztán most elmúlt a kopogás, most a kutyàk ugatnak kint. Régen mikor hallottam akkor is iszonyú módon ugattak a kutyák. Most csak egy kicsit ugatnak. Kicsit félek azért. Meg úgy érzem hogy nincs most minden rendben.

Ti is találkoztatok már ezzel a jelenséggel?

Ha minden igaz akkor mostmár csend van. De erre ébredtem😞😞 És úgy érzem hogy még nincs minden rendben.

Mi lehet ez?

25/n



2021. aug. 14. 02:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
1-es még annyi hogy előző éjjel meg szívdobogást hallottam egész éjjel kintről de lehet valami zene volt szerintem de akkor is féltem.. es ezekre kelek……
2021. aug. 14. 14:55
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz már meg valakit ott a környéken, mi honnan tudjuk, hogy nálatok mi az a kopácsolás?
2021. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
BP mellett lakom egy kisebb város szélén. Éjszakánként "lövés" szerű hangokat hallottam sokszor, illetve "kalapálás" szerűt. Főleg nyáron nyitott ablaknál. Se lőtér se építkezés nincs a közelben, ráadásul ilyen tevékenységeket nem éjjel 2 körül szokás végezni. A közbiztonság elég jó a környéken, tehát azért feltűnne a környékben ha minden éjszaka betöréses lopások valamint lövöldözések lennének xd szóval ez kizárva... Az eredetük tovabbra is ismetetlen
2021. okt. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!