Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a temetőben a...

Igaz, hogy a temetőben a holtak éjjel kikelnek a sírjukból?

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 09:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Akárcsak a fidesz kétharmad
2022. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak Halloweenkor🎃
2022. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Tojásból kelnek ki a csibék max
2022. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és szerencsételn sírásoknak minden reggel vissza kell temetni őket.
2022. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert tegnap éjjel bementünk egy temetőbe. Kicsit paráztunk ugyan, de poénkodtunk hogy kísértetek vannak stb. Aztán észrevettük hogy az egyik sír mellett áll valaki. Először valami tujának gondoltam de közelebbről látszott, hogy egy ember sötét ruhában és kalapban. Nyár van, de sötét kabátféle volt rajta, olyan régi divatú. Megijedtünk, de gondoltuk hogy valami csöves. Meredten nézte a sírt, aztán észrevett és egy darabig egyenesen ránk nézett. Olyan arca volt hogy megfagyott bennünk a vér. Nehéz leírni. Sápadt arc és olyan nem evilági tekintet. Aztán megfordult és lassan eltűnt a bokrok és sírok között. Vártunk egy ideig és a többség menni akart de az egyik haverom azt mondta hogy megnézi azt a sírt ahol állt a fickó. Mondtuk hogy inkább holnap nappal visszajövünk de ő odament és utána hívott minket is, hogy ezt nézzük meg mi is. Odamentünk és egy férfi sírja volt, aki 1957-ben halt meg, benne egy kis ovális képpel ami pont úgy nézett ki, mint a fickó akit láttunk csak kalap nélkül. Elég elhanyagolt sír amúgy, egy elszáradt virágcsokor és egy művirágos koszorú volt rajta. Elég para élmény volt, és nem tudom hogy ki volt a tegnapi fickó, talán csak egy rokon vagy szellem, vagy csak egy idegen aki este fél 11-kor a temetőben sétálgat. Nem tudom.
2022. júl. 17. 11:03
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
#6 ne szívják annyit.
2022. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Én hiszek ebben, de mindenkinek más a véleménye
2022. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tapasztaltam ilyen jelenséget.De attól hogy valaki nem lát valamit,attól még az ott lehet.
2022. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg nem szívtatok semmit?
2022. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!