Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi kötés! Bejött már...

Szerelmi kötés! Bejött már vkinek ez a dolog és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Mit értesz "bejött" alatt?

A szerelmi kötés nem azt jelenti, hogy a másik beléd szeret, hanem hogy erőszakkal és akarata ellenére magadhoz kötöd - ő nem fogja tudni, hogy miért ,de nem tud majd tőled elszakadni, csakhogy közben szenved majd, kínlódik, és igazából nem is szeret, csak a "varázslat" tartja melletted.

Igaz, én nem hiszek a szerelmi kötésekben, de ezt jelenti.

2010. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ó,és nem olyan válaszokat kérek,amik elitélik ezt vagy hogy nem hisznek benne,meg stb...

engema tények érdekelnek,Hogyha vki kipróbálta annak hogyan müködött?

2010. szept. 9. 17:02
 3/11 A kérdező kommentje:
a "bejött" alatt azt értem,hogyha megcsinálta és mennyi időre rá hatott meg hogyan?
2010. szept. 9. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
ilyen nincs. de ha lenne is, akkor is baromság lenne, amiatt, amit az első válaszoló nagyon jól kifejtett.
2010. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
a szerelmi kötés, inkább csak kötés, van valaki akit magadhoz kötsz és ő utána nem tud "szabadulni" tőled. Nagyon kevés esetben használható, pl egy három gyerekes anyukánál lehet h bejön, ha a férje el akar menni egy 20 éves csajjal. nem is ajánlják azok akik tényleg értenek hozzá!
2010. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejött. Csak ott szúrtam el,hogy rózsaszín gyertya /ami a szerelmet jelképezi/ helyett pirosat használtam /ami a szenvedély, és a szex jelképe/. A pasival volt kapcsolatom, de tisztán csak a szexről szólt minden. Szexet azt kaptam, csak szerelmet nem. Életem legszebb 3 hónapja volt, aztán sajnos véget ért, a mai napig nem tudom miért. Máig nem tudom, ez a szerelmi kötésnek köszönhető -e, de amíg meg nem csináltam, évekig észre sem vett a pasi.
2010. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
fú ez tök érdekes amit az előző írt, én is gondolkodtam egy pasin aki "megőrített", személy szerint én hiszek ezekben, mármint ha jól csinálják, ezért nem is mertem megtenni. Úgy hallottam, h igazi érzelmek nem nagyon jönnek létre csak olyan őrület dolog. ha férjet akarsz a pasiból szerintem ne, hacsak meg akarod kapni, akkor megpróbálhatod....számolva a következményekkel! Majd írd meg az eredményt, kiváncsi vagyok!
2010. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
69%

:)"nem ilyen válaszokat kérek hogy"


Nem arról van szó, hogy hiszek-e benne vagy hogy elítélem-e; arról van szó, hogy mit is szeretnél tulajdonképpen?


Mármint, hogyha _szerelmes_ vagy, és azért szeretnéd, hogy ő is az legyen, akkor nyilván igazából "őszinte" viszonzásra vágysz, és hát... egy ilyen "manipulálás" valahogy nem ugyanaz; ahogy ha lenne tabletta, ami a megfelelő hormonkombót tartalmazza, és annak a rendszeres adagolásával tudnád magadhoz kötni, azt sem éreznéd jó megoldásnak. Már persze ha _szerelmes_ vagy. Gondolom én.

Nem azért, mert "sajnálnád", hogy óó szegény, nem boldog melletted. Hanem mert pont azt nem kapnád meg, amire vágysz, hogy tudniillik magadért szeressen.


Persze ha nem szerelemből, hanem "kitolásból" szeretnél valakit behálózni, az más tészta. Nem tudok hozzászólni, mert nem hiszek ilyesmikben "direktben", csak abban, hogy egy ilyen akcióval magadat befolyásolod és csak azon keresztül őt - de ez nem jó válasz, tudom :DDDD

2010. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én kipróbáltam pár házi praktikát, legtöbb nem működik. De volt olyan is,(pirosgyertás praktikák, jó néhányat találsz a neten)amellyel elértem az úgymond "Őrült szerelmet", csak sajnos nem a kivánt személy szeretett belém, hanem éppen az akit ki nem álhattam, és szerelmével őrületbe kergetett. Valószinűleg valamit elszúrtam, és nem tudom mit, pedig én is szeretném tudni. De lehet neked jobban beválik, talán a hiten múlik az egész.
2010. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%

Gondolkozz egy kicsit, olvass utána!

A szabad akaratot korlátozni NEM szabad, már pedig ezzel csak azt lehet elérni!!! Ha megteszed, nagyon csúnyán vissza fogod kapni. A mágiába ha ilyet teszel, büntetés jár érte!

Amúgy pedig ha Te magad nem tudod meghódítani... akkor ezzel sem szerelmet nyernél. Kényszere lenne, h veled legyen, rajongana érted, DE nem szeretne!

2010. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!