Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csinált már valaki szerelmi...

Csinált már valaki szerelmi kötést? Bejött?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 17:31
 1/6 anonim válasza:
mi az a szerelmi kotes??
2010. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


l kell mondanom neked hogya serelmi kötés mennyire etikátlan a kisemelt féllel szemben. Senki nem szerti ha az orránál fogva vezetik. Szerintem te sem szeretnéd.

Azon kívül ha kiderülnagyobb a bukásod mint azt normális észe fel tudnád fogni. De tényleg sokat lehet veszteni vele szóval abszolute nem ajánlanám semmelyik formáját.


AMellett nem is biztos hogy sikerülne mivel a csírának meg kell lennie a kiszemelt áldozatban a tévhittel ellentétben egy teljesen ismeretlen esetlek olyan embert aki némi bizalmatlansággal visel irnátunk nem lehet olyan könnyen befolyásolni.

Felteszem a máiában járatlan vagy a kérdésből kiindulva így azt tudom mondani hogy mielőtt bárminek is nekikezdenél tölts pár évet önmegismeréssel és mágia elmélettel kultúrákkal hogy tudd mit is akarsz csinálni és hogy milyen következményei lehetnek rád nézve is.

2010. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Felteszem a máiában járatlan vagy a kérdésből kiindulva így azt tudom mondani hogy mielőtt bárminek is nekikezdenél tölts pár évet önmegismeréssel és mágia elmélettel kultúrákkal hogy tudd mit is akarsz csinálni és hogy milyen következményei lehetnek rád nézve is.


Te pedig szerintem a magyar nyelvtanban vagy járatlan, így azt tudom mondani, hogy mielőtt ilyen baromságokat írogatnál, tölts el pár évet egy általános iskolában, vagy gimnáziumban, hogy legközelebb értelmesen tudd mondani a hülyeségeket, és ne nézzenek írástudatlan análfabékának.

2010. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
milyen következményekkel jár?
2010. okt. 22. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Kialakul egy se vele, se nélküle helyzet kis idő múlva. Ha már nagyon meg akarsz szabadulni a párodtól, akkor sem fog menni, mivel magadhoz láncolod életed végéig egy ilyen kötéssel.
2010. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szasszus válasza:

Kedves felszólaló.

A kérdés borzalmas. szerintem ha az ég nem egymásnak teremtett 2embert, akkor azokat ne akarják összeboronálni. egyébként a szerelmi kötés nem igazság, kitaláció az egész. üdv. szasz

2010. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!