Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés - akinek...

Szerelmi kötés - akinek bejött, kivel vagy hogyan cisnálta?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:09
1 2
 1/14 Eruthalion ***** válasza:
41%

Ne gondolkozz szerelmi kötésben !

igazi érzelmet nem hoz elő, csak szó szerint kötést, kényszerítést. Ez idővel ( de lehet hogy meglehetősen hamar ) olyan károkat okozhat, amire még gondolni sem tudnál. Szeretni nem fog téged az illető, de arra lesz kényszerítve, hogy rád gondoljon, kötődjön hozzád, és ettől gyűlölni fog téged, mert tisztában van a szerelmi kötés áldozata avval, hogy abszolút nem szerelmes, de mégsem tud elszabadulni.

Akár még sújos mentális, és érzelmi sérülést is okozhatsz akár magadnak és a másik félnek is.

A szabad akaratot nem befolyásolhatod, és a tiszta érzelmeket sem.

2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Szeretem a kötözős játékokat:D


Persze csak ha a lány is benne van

2011. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 17:01!


Nem azt kérdeztem, hogy csináljam-e, ez már számomra nem kérdés, mindenképpen szeretném. Légy szíves válaszolj a kérdésemre és ajánlj valakit, aki tud szerelmi kötést csinálni, vagy pedig, ha ilyet nem tudsz, ne válaszolj rá egyáltalán. Köszönöm.

2011. ápr. 10. 18:37
 4/14 Eruthalion ***** válasza:
28%

Ne haragudj, de legelső körben mindenkit próbálok lebeszélni az ilyesmiről.

Azonabn annak ellenére, hogy tudom, mit kell tenni ezügyben, sajnálom, de nem segíthetek, mivel ez a szabad elme békyózása, ami a mostani nézeteimmel teljesen ellenkező.

Inkább a fehérmágia azon részét ajánlom, amelyekkel felsőbb erőket tudsz megkérni arra, hogyha vannak feléd táplált érzései az illetőnek azt erősítsék meg, amennyiben nem teljesen ellenkezik a szóban forgó személy sazbad akaratával és a karmájával.

Ha ez érdekel, akkor / hajlandó vagyok tudok segíteni.

2011. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudod, annyira szeretem, hogy itt vagyok totál kétségbeesett helyzetben, az életem múlik azon, hogy ez sikerül-e vagy nem, és erre idejön valaki, aki közli, hogy tudna segíteni, de nem akar...


Én minden jót kívánok Neked, de kérlek, ha segíteni nem akarsz, akkor leaglább ne irritáld azt, aki mindenét odaadná azért, amiben Te nem vagy hajlandó segíteni.

2011. ápr. 10. 21:35
 6/14 Eruthalion ***** válasza:
Ha figyelmesebben olvasol, felajánlottam a segítségem, de csak abban az esetben segítek valakinek, ha senki másnak nem ártok vele. A szerelmi kötésseel pedig nem csak a célszemélynek, hanem neked magadnak is ártok. Viszont, ha visszaolvasod, emyg másik utat is ajánlottam neked, és azon az úton a segítségemet is. Ha nem kell, akkor ne méltatlankodj, hogy nem vagyok segítőkész.
2011. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Oké, akkor írj pivit arról, mit javasolsz. Alapvetően ettől sem zárkózom el, abból, ahogy írtad, az jön le, hogy jóval gyengébb, mint amit én szeretnék.


Köszi!

2011. ápr. 11. 00:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is tudok segíteni, (gondolom lány vagy ha ilyesmiben gondolkozol).

Elég sok ilyen, és ehhez hasonló...és ettől eléggé különböző mágiát ismerek, némelyik veszélyes, de azokat nem ajánlom. dobd el az email címed, és elküldöm amit neked jónak találok. :)

2011. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szia Nekem jelenleg dolgozik egy jósnő ő nem kötést csinál hanem erősít... Garanciával. Meglátjuk mi lesz, ha érdekel írj priviben. megbeszéljük Szia
2011. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerelmi kötést semmi esetre ne csinálj!


Csak és kizárólag szerelmi mágiát! De azt csak nagyon kevesen csinálják az egész világon. Csak a legnagyobb mágusok képesek rá. Nekem Calipto csinálta fél éve és bevált.

2011. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!