Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Végzett már valaki szerelmi...

Végzett már valaki szerelmi kötést? Ha igen mi volt az? És bejött?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek am. róla?
2011. márc. 25. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne csinálj és ne is csináltass szerelmi kötést.

Szerelmet nem tud hozni, csak beteges függőséget egymástól. Nagyon rosszul érzi magát az is aki kötött és az is, akit megkötöttek. Szabadulni akar, de nem tud, ez sokszor olyan pszichés problémákhoz vezethet, hogy az illető teljesen kikészül.

Egyébként aljas dolog valakit megkötni, és egy zombit csinálni belőle.

2011. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem is lehet sokszor érvényteleníteni. Amúgy az első válaszoló teljes választ adott.
2011. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Barátnőm elvileg végzett. Nem tudom, hogy csinálta, de bejött. 2 évig boldog volt.

5 év múlva találkoztunk. Egy lepukkant családi házban lakott 4 gyerekkel, kinn a cigányok között. Nagyon slampos volt és boldogtalan. Megkérdeztem, hogy miért nem válnak el, azt mondta, hogy nem tudnak, össze vannak kényszerítve, főleg anyagi okok miatt. A férfi folyton félrement, nem becsülte meg az asszonyt, nem érezte a családját az övének. A régi barátnőm pedig árnyéka volt önmagának, de azt mondta, hogy ha tudja, hogy ez lesz akkor inkább lett volna boldog mással. Álítólag még jósnőhöz is elment, de ő azt mondta, hogy pont akkor kötötte a férfit magához, amikor az már majdnem rátalált élete párjára. Ő elvágta ezt az égben elrendelt kapcsoltatott és most bűnhődnie kell.


Nem hiszem, hogy csak ez miatt volt a dolog és járt így ő, de tény, hogy soha semmi jó nem sül ki, mikor valaki erőszakos módon akar valakit magához láncolni, még mágia nélkül is.

2011. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.. ne foglalkozz ezzel a témával mert minden mágia felhasználásával történt olyan operáció amelyről a másik fél nem tud fekete mágia... te szívod meg a legjobban...vagy az aki a legártatlanabb, egyébként ajánlom figyelmedbe az agykontroll könyveket...azt kapsz meg amit akarsz a világon.. szerelmet is bele értve
2011. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%

Sziasztok!


A 12:42-estől kérdezném a barátnője, vagy annak mágusának az elérhetőségét. Ha nyilvánosan nem szeretné, jöhet a holdszinhaz@gmail.com emailcímre is!


Köszi!

2011. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam, de nem működött. Viszont a srác sokszor eszembe jut, van hogy azon kapom magam, hogy beszélek hozzá. Asszem belebolondultam. :D


(Különben ha itt lenne, nem kéne, anno is én dobtam ki, csak aztán megbántam.)

2011. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Teju válasza:

"pont akkor kötötte a férfit magához, amikor az már majdnem rátalált élete párjára. Ő elvágta ezt az égben elrendelt kapcsoltatott és most bűnhődnie kell."

Ha így lett volna, az égiek nem adtak volna nekik négy csemeteét.

Egyet sem.

Amúgy nem hiszek a mágiában, de a ha hinnék, azt mondanám, hogy ez a "befolyásolja a szabad akaratot" óriási hülyeség. A szerelem nem akaraton múlik. Akarattal sem beleszeretni, sem kiszeretni nem tudsz senkiből.

2019. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Teju válasza:
Ezzel azt akarom mondani, hogy próbálja ki bárki nyugodtan. Ha működik, szerelem a vége és boldogok. Ami meg fönt elrendeltetett - ha van ilyen (!) - azt emberek úgysem másíthatják meg.
2019. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!