Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudnátok valamilyen szerelmi...

Tudnátok valamilyen szerelmi kötést ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
tudjátok van egy lány akivel nagyon összeillünk és nekem tetszik én is bejövök neki azt mondta, de pár napja szakított a barátjával és még szereti. Segítenétek hogyan tudnék egy szerelmi kötést vagy valamit csinálni hogy szerelmes legyen belém, hogy rájöjjön arra, hogy mi egymásé kell legyünk. Kérlek írjátok le folyamatát, mi kell hozzá meg ilyenek. Köszönöm.
2011. nov. 1. 18:58
 1/7 kris.king ***** válasza:
100%

"hogy rájöjjön arra, hogy mi egymásé kell legyünk."


Ha erőszakkal akarata ellenére veszed rá akkor nem fog rájönni semmire csak szenvedni fog.

2011. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő HINNÉ, hogy szeret téged és szüksége van rád, te TUDNÁD , hogy az egész NEM IGAZ. Megéri? Szerinted?
2011. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pici szívem, semmit se csinálj ! Ha összeilletek és működik akkor már kiderűlt volna vagy kiderűl, ha nem, akkor csak egymást fogjátok nyúzni 1 életen át.
2011. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"... mi egymásé kell legyünk..."

Ezt ő is tudja és ő is így gondolja?...

Szerintem maradj meg a fenekeden. Ha tényleg így van, akkor úgy is történnek a dolgok, hogy egymáséi lesztek. Nem kell ehhez mágia.

2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kisspapi válasza:

A bécsi vasútállomás jósnői 4000 euróért megteszik neked...

... de Isten tiltja, jah, az téged nem érdekel?

2011. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "egymáséi kell legyünk"?

Soha nem folyamodj szerelmi kötéshez

2011. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-ne
2011. nov. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!