Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek bejött a szerelmi...

Mendy1001 kérdése:

Valakinek bejött a szerelmi megkötővarázs?

Figyelt kérdés
Menstruációs vér itatása,hajszál?
2011. márc. 15. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ja spárgával a székhez..
2011. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje..
2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nademost komolyan.. Ki az az elvetemült aki a menstruációját itatja meg valakivel? Elmebetegek vagytok.
2011. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, a szerelem a legnagyobb varázslat. Ha van, akkor ennél kisebb varázslat minek? Ha nincs, akkor semmilyen varázslat nem pótolhatja.
2011. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 POciCi ***** válasza:
Na most dobom ki a taccsot xs
2011. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

Egyrészt fujj.

Másrészt meg szabad akarat.

Szerelmi kötés nem létezik.

2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én ezt komolyan gondoltam és ha valaki nem hisz benne kérem ne írjon.Valahol már olvastam ilyenről de már nem ,emlékszem hogy hol.Azt hittem valaki majd itt rá ismer a kérdésre.
2011. márc. 16. 00:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valahol olvastál róla, még nem fog működni. Akkor sem ha te elhiszed.
2011. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
én ilyen gyertyás bizbaszt próbáltam még 12 éves koromba( am nem is jött be , nem történt semmi vagyis nem jelezte)... de ez a menstruáció itatás egy kicsit durva,nem?:Dennyire reménytelen vagy mi?am kislány inkább próbálkozz elcsábítani,ha még be is jön akkor se téged fog szeretni csak a "varázslat" miatt..
2011. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A szerelmi kötés nem így működik. Egyébként meg nem hatásos, magadhoz kötöd ugyan de Te fogsz a legjobban gyötrődni mellette, mert ő közben élni fogja az életét, pl: megcsal. De mindig visszatér hozzád mert megkötöd, kell ez neked? Plusz rád is hat. Nem kis mértékben.


A szerelem szabad akarat. Ne akard befolyásolni, mert semmiképpen sem lesz jó vége

2011. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!