Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek bejött a szerelmi...

Mendy1001 kérdése:

Valakinek bejött a szerelmi megkötővarázs?

Figyelt kérdés
Menstruációs vér itatása,hajszál?
2011. márc. 15. 18:55
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
én végeztem szerelmi kötést,4évvel ezelött,az akkori szerelmem irányába...napra pontosan két hónap múlva összejöttünk.jártunk két évig,majd terhes lettem.most külön élünk,de a gyermekünk mindig összeköt minket.a gyertyás-mágia alatt én úgy fogalmaztam anno:"Örökre legyen része az életemnek" nos,nálam bejött...
2011. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Az utolsó válaszadótól szeretném kérdezni,hogy hogy csináltad pontosan a kötést?
2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Engem is érdekel,hogy csináltad?Légy szíves írd le pontosan.Előre is köszönöm,nagyon le vagyok törve.Egyfolytában rá gondolok.És még egy sms se jön tőle.Hiszem,hogy tudok rá hatni egy kis gyertya varázs segítségével.Segíts!
2011. márc. 26. 18:15
 14/17 anonim válasza:

HÁT ÉN EGY MAGAZINBAN OLVASTAM EZT A MÁGIÁT,NEKEM ÍGY JÖTT BE,DE HISZEM HOGY A MEGFOGALMAZÁSON MÚLIK,VIGYÁZNI KELL A SZAVAK EREJÉVEL,HOGY PONTOSAN MIT IS SZERETNÉNK..MIVEL NEKEM TÉNYLEG AZ ÉLETEM RÉSZE MARADT,DE NEM PONTOSAN ERRE,ÍLY FORMÁBAN SZERETTEM VOLNA..:,(

egy fehér hosszú gyertya szükséges hozzá,amibe éjfél előtt egy pár másodperccel bele kell vésni a kiszemelt illető nevét.nem Józsi,vagy Béla,hanem az egész nevét,mert csak ugy hathat pont őrá.pl.Horváth Józsi.

Ezután pontosan éjfélkor meg kell gyújtani a gyerrtyát és 7x elmondani a beteljesülésre vágyó kívánságod.ezt célszerű előrre leírni,mert ha hosszabbra sikeredik,nehéz 7xugyanazt elmondani szorol szóra.

érdemes úgy kezdeni,hogy "szellemek,a ti segítségeteket kérem,hogy..."

fontos,hogy ez idő alatt senki sem zavarhat meg titeket,nagyon nyugodt körülményeket kell teremteni a szellemeknek.(én mikor elvégeztem,éreztem a meleget,a jelenlétüket,kissé ijesztő volt)

miután elismételtétek 7x a szöveget,a gyertyát el kell fújni,mivel a füsttel száll el a vágyatok.Ezután a gyertyát egy fehér textilbe kell csomagolni,és bedugni a szekrényetekbe a ruháitok alá.így vonzza a személyt a ti környezetetekbe.amíg a gyertya ott marad,a varázs hatni fog.viszont ha bárkinek meséltek erről,a mágia nem fog sikerülni...a legnagyobb titokban kell tartanotok.

sok sikert hozzá,és várom a visszajelzést,hogy sikerült-e.

2011. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.remélem sikerül,én már annak is örülnék ha jelentkezne.
2011. márc. 30. 15:18
 16/17 anonim ***** válasza:
erről a mágiáról még nem hallottam de én is kipróbálom :) volt már akinek bejött?
2011. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 barbieee91 válasza:
70%
Ez nem hinnem hogy jo megoldas barmire is....en epp mostanaba vesztettem el a szerelmem akivel mar regota egyutt voltunk, nagyon beleszerettem es latom rajta hogy o is szeret, megis mintha valami kotelezne hogy szakitson velem. Tudom jol hogy megitattak vele valamit es nekem pedig nincs mit tennem csak imadkozzak es bizzak Istenben :(
2011. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!