Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az alvás paralízisben valójába...

Az alvás paralízisben valójában az asztrál síkra kerülünk?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem foglalkozni ezekkel a dolgokkal rendesen akkor volt egy alvásparalízisem melyben bejött az ajtón egy bizonyos lény, nem tudtam mozogni és semmi. De utána valahogy kivetültem és a szoba sarkából láttam ahogy fekszem az ágyamban és mellettem áll az a valaki. Na most ha asztrális síkon láttam azt a valakit akit alvásparalízis közben is érzékeltem, akkor valódi?


Hogy lehet az egyáltalán hogy tudatomnál voltam és úgy sikerült a kivetülés majd utána vissza paralízisbe.



2021. márc. 20. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2021. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom, még felteszel 5 millárd alvás paralízis kérdést. https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=alv%C3%A1s+..
2021. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem tudod, hogy egész Magyarországnak elérhető ez az oldal és sokakat érdekel a téma avagy van vele kapcsolatban véleménye.

Ezek szerint minden kategóriában te vagy az aki oda megy és leírja ezt a kérdést:


"Ezt még hányszor kérdezed meg?"

Biztos csak te lehetsz ott mindenűt, mert lehetetlen, hogy egy másik ember is feltegye ugyan ezt a szuper kérdésre válaszoló kérdést.

2021. márc. 20. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez már nekemi is nagyon unalmas. Vannak emberek, akik napi szinten felteszik szinet ugyanazt a kérdést. Ennek mi értelme, ez valami kényszer?
2021. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
3. Én ezt úgy oldom meg hogy kiemelem a kérdést hét múlva ha nem kaptam rá megfelelő választ. Nem írok ki újabb 50-et. Mielőtt kiírok egy kérdést, rákeresek a gyakorin hogy esetleg más kérdezte-e. Csak pár kategóriát figyelek ami érdekel. Egyébként, ezekre a kérdésekre a neten sokkal részletes válaszokat kapsz mint itt.
2021. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos most nem találom azt a cikket, ahol erről olvastam, de lényegében erről szólt:


Amikor alszol, az agyad egy olyan anyagot termel, ami megakadályozza, hogy REM fázisban mozogj. Vagyis, hogyha álmodban mondjuk épp szaladsz, akkor nehogy a valóságban is elkezd rohangálni, mert az nem lenne túl jó.


De megeshet olyan, hogy REM fázisból felébredve nem szűnik meg ennek az anyagnak a termelődése, így ilyenkor egy kis ideig nem tudsz megmozdulni. Ilyenkor gyakran tapasztalnak az emberek a hallucinációkat, hiszen az agy nem ébredt fel teljesen. (A sötét alak a szobában eléggé gyakori.)


Tehát szerintem nem valószínű, hogy asztrális kivetülést tapasztaltál. Az alvásparalízist sok ember tapasztalja meg. Ha estleg sokat foglalkoztál az asztrális kivetüléssel, és egyszer sikerülne, arról tudnál.


Amúgy meg ha érdekel a téma, szerintem is keress utána az interneten. Ha jól megy az angol, keress angol cikkeket, azok közt biztos több érdekességet találsz. :)

2021. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimfox ***** válasza:
100%
Az alvási paralízis önmagában nem kivetülés. Nem is nagyon szabad bízni azokban a dolgokban, amiket akkor tapasztalsz, mert ilyenkor még az álomtevékenység nagyon aktív, miközben ébren vagy. Ha paralízis nélkül sikerül tudatosan(akaratlagosan) kivetíteni magad, ott már felteheted a kérdést, hogy valódi volt e az élmény. Paralízis esetén túl nagy a hallucináció valószínűsége.
2021. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ép azért volt különlegesebb egy paralízisnél mert egy ideig csak feküdtem és figyeltem az eseményeket, majd hírtelen történt a kivetülés és láttam az egész környezetet. A valódi okát tudom, hogy mi okozta, csak kíváncsiságból érdekelne volt e másnak is. Mert én még olyan kérdést itt nem találtam, hogy paralízis közben történt volna kivetülés. Mintha 3 részből állt volna az egész.
2021. márc. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!