Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez alvás paralízis?

Ez alvás paralízis?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam úgy,hogy elaludttam sötétség vesz körül mindha húzna le valami és ha nemtudok felébredni úgyérzem meghalok.Látok s hallok magam körül mindent.Ez egy ideig nem volt.Tegnap viszont álmodttam félelmeteset.S azt nemértem,hogy álmomban honnan tudom ,hogy alszom s látom saját magam ,s szólni akarok a páromnak.Próbálom kimondani a nevét ,h ébresszen fel.De nem megy.Úgyérzem mindha húzna vissza valami az álomba.Ilyenkor iszonyt nagy erőt kell vennem s nagy nehezen feltudok ébredni.


Köszy a válaszokat.



2016. okt. 14. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel itt az alvásparalizis már átment testen kívüli élménybe, ezért látod magad és érzékelsz mindennt.Helyesen érzékeled azt, hogy ez nem álom.Bizony ez valami másabb dolog, nem álom...Ebben az állapotban nehéz lenne felébreszteni a párodat.a hagodat nem fogja hallani.Esetleg ha épp fogékony állapotában van, a tudatát megcélozva elvileg eljutna hozzá az üzenet, hogy fel kéne ébresszen, de ehhez némi gyakorlat nem ártana, meg aztán idő sem áll elég a rendelkezésre, mert ez az állapot hamar elillan ám. Ne erőlködj, ne parázz.Elmúlik magától.
2016. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!