Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Esetleg van itt olyan, akit már élesztettek újra?Mit látott? Úgy érzem, kérdésem egyáltalán nem butaság.Osztálytársamat anno. elütötte egy autó, és amikor visszajött az iskolába,megkérdezte a tanárt 5 perces gondolkozás után, hogy léteznek-e tündérek?

Csak komoly válaszokat, ha lehet.Köszi.


2010. júl. 13. 20:28
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Most őszintén szerintem semmi. Agyhalál. Mi más lenne ez után mint semmi ? Agy nélkül ? Tudat nélkül ?


Persze lehet, hogy valami mégiscsak. Mostanában tapasztaltam pár furcsa dolgot. Mondjuk lehet, hogy hülye vagyok és hallucinálok, csak az egész olyan aktuális az életvitelemre nézve. Na jó nem gondolok erre, mert úgy félek minden elmúlik. Főleg ha magyarázatot is találok. Jobb ez így misztikusan.


11:32-nek.

Furcsa. A te elméleted kísértetiesen hasonlít az én "virtuális lét" elméletemre, csak te jobban megfogalmaztad. Nem olvastad véletlenül ? Ahogy az én elméletem sem eredeti -amiről fel is világosítottak-, úgy sajnos a tiéd sem az. Számtalan ilyen könyv létezik + filmtéma. Cím nem jut eszembe, valaki már linkelt. Azért egész jó.

2010. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

21:44. :)


Egy korábbi válaszoló vagyok, és tudod a tudatod nem az agyadban van...a tudatod használja a fizikai testet, hogy tapasztalhasson ezáltal nemesedhessen, vagyis továbbfejlődjön, szóval az agy meghal, a tudat tovább él. Aztán megpihen kissé az egyetlen létező Tudatban, s ilyen viszonylatban a lét tényleg virtuális...akárcsak álom idején, nincsen külső világ, inkább belső, koncentrált gondolatsorként. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!