Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Esetleg van itt olyan, akit már élesztettek újra?Mit látott? Úgy érzem, kérdésem egyáltalán nem butaság.Osztálytársamat anno. elütötte egy autó, és amikor visszajött az iskolába,megkérdezte a tanárt 5 perces gondolkozás után, hogy léteznek-e tündérek?

Csak komoly válaszokat, ha lehet.Köszi.


2010. júl. 13. 20:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Olvastam egy oldalon, hogy megkérdeztek olyan embereket akiket újraélesztettek és szinte mindenki mondta, hogy egy alagút volt előtte aminek a végén erős fényt látott meg akkor elöntötte a boldogság és rossz érzés volt visszatérnie.
2010. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az oldal.

De szerintem ilyenkor az agy megzavarodik és ezért vannak ezek az érzések. Például valaki azt mondta, hogy szerinte a boldogság az adrenalin miatt van.

2010. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
ha érdekel, olvasd el a Lelkünk útja című 4 részes könyvsorozatot.
2010. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, amit az előző írt, de elég az elsőt elolvasni aztán majd egyszer később a többit.

[link]

2010. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Moody, Raymond A.: Élet az élet után

igazából ez volt az első magyarul is olvasható alapmű, ami tudományosan közelítette a kérdést.

2010. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
2010. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Új élet!
2010. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

Pont pár napja kérdeztem ezt egy barátnőmtől.

Azt mondta, hogy ő úgy tudja, hogy a "halottak" amit 1-2 (esetleg 3) percig látnak, az ez: egy sötét alagút nagyon fényes végét látod, és amikor a végére érsz, egy "pillanat" alatt lepörög előtted az egész életed.

2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ébredés.
2010. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem újraéledünk egy új testben. Sok barátom ezt tartja a leglogikusabb dolognak. Végülis vegyük át mi lehetséges:


1. Mennybe/pokolba kerülünk. Minden ember követ el bűnt az életében, így minden ember a pokolba kerül ?! És akkor a "mennyország" kong mint a bazilika? :) Ez az egyik leg-lehetetlenebb lehetőség. Csak gondoljátok át.


2. Szellemként itt maradsz a földön, és látod hogy mi történik. Erre is nagyon kicsi esély van.


3. Újraéledsz egy új testben (akár egy másik bolygón is!!)

és semmire nem fogsz emlékezni az előző életedből. Ezt tartom a legvalószínűbbnek.


4. Meghalsz és nem történik semmi. Ez képtelenség, 100% hogy nem ez lesz. Olyan hogy nem történik semmi, nem létezik. Miután meghalsz, az agyad is meghal, tehát valami történik veled.


Még van milliónyi lehetőség, de ezek azok amiket az emberek gondolnak általában.

2010. aug. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!