Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha okossági sorrendbe kéne...

Ha okossági sorrendbe kéne állítani az összes csillagjegyet?

Figyelt kérdés

Hogyan állítanátok sorba?

Melyik a legokosabb,melyik a legbutább?

Általánosságban,hogy látjátok?



2012. máj. 11. 17:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%
16 Az a rák,akit ismerek,az egy ember és hülye,mint a sötét éjszaka.Bocs a fogalmazásért,egy kicsit fáradt vagyok:)Az ikrek és a skorpió a legokosabb.:)
2012. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kissajnádi sótartóember a legbutább.
2012. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
49%

Apum Halak, pengeésszel. Anyum Kos, szintén pengeésszel.

Én Bika vagyok, nálunk a gimis osztályban van mindenféle csillagjegyű ember, mégis mindegyikük értelmes, jó eszű. Van egy csaj, aki nem csak Bika, de velem egy napon született és okos. Ez eléggé ellentmond az asztrológiának, nem? :)

2012. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
55%

Einstein is Halak volt, szóval nem lehet a Halak a legbutább :D


Amúgy minden válaszoló a saját (esetleg a párja) csillagjegyét írja legokosabbnak, az általa utált emberét meg a legbutábbnak.


Szóval NEKEM:

legokosabb: nyilas

legbutább: kos

2012. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
51%

Hülyeség amit az utolsó írt.

A legjobb barátom csillagjegyét írtam a leghülyébbnek :D

2012. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, mi a csillagjegyed? Az lehetne az utolsó, mert ilyen hülyeséget csak hülye kérdezhet:D Ne vedd magadra, de tényleg ez nem ettől függ te is tudod!! Halak/F
2012. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
24%

A csillagjegyeket nem, de teged siman okossagi sorrendbe tudlak tenni:


Legbutabb: te

Legokosabb: nem te.

2012. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
51%

Milyen okosságról beszélünk? Lexikális, IQ, vagy mi? Azért mert valakinek jók a jegyei pl. az iskolában még nem biztos, hogy okos, bemagol, levizsgáz és el is felejt. Nekem az ilyen emberek nem okosak. Az egyik barátnőm Rák, van sütnivalója, a másik Bika, tud magolni, jó jegyei is voltak, de egyébként nem okos. Nem lehet ezt meghatározni a csillagjegyek alapján.

Egy skorpió :)

2012. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Van egy Kos ismerősöm, szegény annyira idióta és buta(nem tanulásba úgy általában a felfogása) hogy már néha fájni tud. és amúgy a halak a legjobb művészek ;)
2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
9%
egyik ismerősöm kos, de valami elképesztő hogy milyen esze van. napi 5 perc tanulással színötös a bizonyítványa.
2012. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!