Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik jártasak az asztrológiában: Meg lehet saccolni egy ember csillagjegyét a gondolkodása, életmódja alapján?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá túlzottan, de valamilyen szinten izgatja a fantáziámat, hogy van-e valóságalapja ennek.

2012. máj. 1. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem! És ez a lényeg.
2012. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mivel a csillagjegy mellet még van több száz asztrológiai tényező, ami adja a személyiséget. Ezek a bolygóhatások, aszcandens, fényszögek, holdjegy stb.
2012. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg is tudnád indokolni nekem?
2012. máj. 1. 14:20
 4/10 A kérdező kommentje:

Második hozzászóló: értem.

Az viszont miért lehet, hogy amikor váltok néhány szót egy -egy emberrel (idegenek), akkor egyesekről rögtön beugrik, hogy ő tutira mérleg vagy bika vagy oroszlán? Később pedig valamilyen apropóból kiderül róluk, hogy tényleg olyan csillagjegyűek. Nagyon gyakran megesik, és nem is elemzem vagy figyelem őket tudatosan, hanem, csak bevillan megérzés formájában.

2012. máj. 1. 14:26
 5/10 anonim válasza:
100%
szerintem, meg lehet, de nem mindig a csillagjegyét tudod megállapítani, hanem mondjuk az aszcendensét vagy holdját, mert mondjuk a külseje az aszcendensére hasonlít, és például bak vagyok skorpió aszcendensel ikrek holdal és rám például azt mondta egy asztrológus hogy skorpiós a kinézetem
2012. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán egyesekről egy beszélgetésből lejön, másnál alaposabb ismeretség kell, de még az sem tuti...


Pl az oroszlán nők közül a sikertelen fajtát rögtön ki lehet szúrni...

Ikrek úgy lepleződnek le, hogy jópofák, benne vannak mindenben, megígérnek tutira mindent, aztán amikor eljön valami fontos beígért teendő, akkor ők sehol sincsenek, mert kiment a fejükből addigra.

A bika érző, jó barát.

A nyilas a vidám segítőkészség, aki csak jót akar, teljesen megbízható, csalódni nem lehet benne.

A skorpió nagyon kitartó a munkában, sokat küzd, okos is, viszont a céljai kétesek, barátnak is simán keresztbe tesz.

A szűz még a taknyos zsebkendőjét is élire hajtja.

Ilyenek.

2012. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyjából így látom én is.

A bika nőket szinte mindig kiszúrom valahogy - eddig legalábbis így volt. Azt vettem észre, hogyha nagyon koncentrálnak a másik mondandójára, akkor nem ritkán nyitva felejtik a szájukat :) Kicsit lassúak, kicsit nehézkesebb a felfogásuk és a mozgásuk, de érdeklődéssel figyelik a világot maguk körül.

Ugyanígy vagyok a bak nőkkel is. Akiket eddig megismertem, eléggé jégcsapok voltak, okosak is (vagy inkább törtetők) és kissé intrikusok. Nem hittem és most szem hiszek abban, hogy az asztrológia mérvadó lenne az életünkben, de akkor is (vagy éppen ezért kiváltképp) furcsa, hogy sok esetben ennyire egyértelmű, hogy ki mikor, hogy, mint, merre.

2012. máj. 2. 08:56
 8/10 anonim válasza:
34%
Ha szereted a kecskéket akkor kos vagy.
2012. máj. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, onnan tudod megállapítani más csillagjegyét, hogy az átlagnál a harmadik szem azon része jobban nyitott neked, ami felel a tisztánlátásért. Így nem hinném, hogy csak csillagjegyeket tudsz megmondani.
2012. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2012. máj. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!