Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos, Skorpió aszcendenssel?...

Kos, Skorpió aszcendenssel? Milyen ember?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
erőszakos, makacs, önző, konok, ki ha én nem, sértődős....
2012. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megállapítani. Először meg kell, hogy ismerjelek, hogy véleményt mondhassak.
2012. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Five Star ***** válasza:

Született vadász, a Kos energiája, hirtelensége és ereje egyesül a Skorpió ravaszságával, hatalmi játszmáival, és folyamatos tesztelgetéseivel... ez jellemzi munka, kapcsolati téren is. Vadászik, a prédára les, de igazából csak azt tiszteli, aki méltó ellenfél. A gyengéket feltehetőleg nem bántja, egyik sem egy könyörtelen jegy, csak játékos (néha elég durván ugyan), a gyengék egyszerűen nem érdeklik.

Nem olyan kíméletlen, mint egy Bak, és ezt a az egészet inkább a harc öröméért csinálja, mint magáért az eredményért. Párkapcsolati szinten valószínűleg inkább Skorpiós, munkában inkább Kosos (bár lehet fordítva, de egy ilyen párosításnál ez a gyakoribb).


Többhöz azért ez a két infó kevés :(

2012. febr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tibo61 válasza:
Júúúj!
2012. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát :D. én kos vagyok... magamból kiindulva makacs, önfejű bátor, minden be belevágsz ritkán fejezed be. Nekem a holdjegyem skorpió. Hát... az a holdjegy csak akkor tűnik elő belőlem,mikor társaságban vagyok és szabályosan érzem ki mit gondol rólam.... :). Szóval, lehet nem tűnt fel de ha tényleg skorpió az aszcendensed vannak jó megérzéseid, mintha olvasnál mások gondolataiba. :P.

Amúgy a skorpió miatt lehetsz érzékeny, sértődékeny amit a kos jobban erősít. De ha jól tudom a skorpiónak és a kos-nak is van humora :). A skorpió miatt lehetsz jó beszélgető partner... de kicsit próbáld meg fékezni magad ha felidegesítek mert könnyen vissza bosszulhatod az 1000%-kát.... [tudom magamról csak inkább lenyugszok olyankor]. Amúgy pont ezért tartják szerintem a skorpió jegyet negatívnak... de lényeg az, hogy ezeknek a sok rossz dolgoknak próbálj az ellentéte lenni. Ne vegyél fel semmit se magadra, söpörjél le mindent akármit mondtak rád és nem lesz baj :D.

[persze ez csak az én véleményem xdd]

2012. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bármilyen lehetsz, rajtad múlik. Az egyéniség pedig összetettebb dolog attól, hogy valakit csak a horoszkópjából lehetne jellemezni.
2022. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Híres emberek közül, úgy tudom, József Attila és Márai Sándor rendelkeztek ezzel a párosítással.
2023. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!