Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez tényleg igaz lenne? (többi...

Ez tényleg igaz lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon kitöltöttem a kalkulátort annak a fiúnak az adataival, aki tetszik nekem.

[link]

100%-ot írt ki. Megcsináltam ezt egy másik fiúval is, de csak 22% az összeillőség.. Ez most igaz lenne? Bejöhet ez a "jóslat"?


2011. szept. 30. 20:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
amúgy más oldalon is "kalkuláltam", és ott is magas százalékot írt ki ezzel a fiúval..
2011. szept. 30. 20:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hülyeségek.
2011. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Kitöltöttem a páromra vonatkozóan, akivel 5 éve együtt vagyunk, és minden tökéletes, és 12.50%-ot hozott ki...
2011. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
számMISZTIKA. Remélem, ezzel mindent megmagyaráztam.
2011. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De béna... Kitöltöttem, 7 éve boldogan élünk együtt: 22,8%. Megváltoztattam a párom becenevét (semmi mást), erre 78, 88 %. Jah, persze....


Tehát, ha a családja szólítja meg, akkor minden ok, de ha a baráti kör, akkor nem illünk össze...

2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ma 20:34-es vagyok. Én is megváltoztattam a beceneveket, így meg 75.00%. Ha meg semmi becenevet nem írok be, akkor 28.57%... Hülyeség az egész. A beceneveknek meg a számokhoz semmi közük nincs is. Így már SzámMisztikának sem mondható.
2011. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valami számkalkuláció alapján számolhat ez a program. de láttam már hasonlót ott is a beírt nevekhez hasonló százalékot ad ki. Az a vicces hogy aki a leg messzebb van az lett a 100%. Jó poén....
2011. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

facepalm.

ne légy enyire befolyásolható, és naív. még ha működik is tévedhet, és az életedet csak te befolyásolod.

és egyvalamit biztosra mondok neked.:

ha nem állsz szóba egy ilyen miatt a fiúval, akkor az esély nem 22% lesz hanem 0. de ha szóba állsz vele, felmehet 100% ra is...-.-"

2011. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Se a nevedet, sem a születési dátumot nem te befolyásolod. Viszont hogy kedves vagy, vagy bunkó, az már rajtad múlik, sok más tulajdonsággal együtt. Az ilyen kalkulátorok nem mutatnak semmi igazat.
2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, először 50 %-ot adott ki, majd megváltoztattam a keresztnevemet és az eredmény 100% lett xD Az első elemzés szerint tele vagyunk vitákkal, a második szerint "ez a kapcsolat maga a tökély...". Végül is okos tanácsokkal lát el, amik minden kapcsolatban megállják a helyüket, arra a célra tulajdonképpen egész jó :)
2011. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!