Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Nyilas egy panaszkodós jegy?

A Nyilas egy panaszkodós jegy?

Figyelt kérdés
Magyarország Nyilas és panaszkodós. Visszavezethető a Nyilasságra?

ma 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon. Anyósom is nyilas és állandóan panaszkodik ok nélkül. Ráadásul a nyilas egy megbízhatatlan, hebehurgya jegy.
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Fentrengek a földön, egyszerűen fentrengek a földön ettől a kreativitástól! (Mert értitek, volt egy ilyen rossz emlékű politikai párt, hogy Nyilaskeresztes [röviden: Nyilas], meg az egy aszcendens is! Húúú és tudod ki a legpanaszkodósabb Nyilas? A Nyilas Misi!!! Hö-hö-hö...)
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Spanyolország is Nyilas. Ott is panaszkodnak mindig?
ma 11:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy eljutottatok a 20. századig a történelemkönyvben, de minden (szélső)jobboldali pártra nem mondhatjuk, hogy nyilas, mert nem csak nem vicces, de sajnos még téves is. :(
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem vicces
ma 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy Nyilast ismerek, az tényleg állandóan panaszkodik, igazi energiavámpír. Férfi az illető.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ne csak Napjegyet nézzetek
ma 12:42
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerinted minden nyilas, rák, ikrek, stb. egyforma ? Hát, nem.


Én nyilasból is többfélét ismerek. A panaszkodás mondjuk egyikre sem illik, sőt életvidámak, pozitívak. A panaszkodás tipikus szaturnuszi dolog, ha már az asztrológiát nézzük. Márpedig a bak szomszédos jegye a nyilasnak, így soknak vannak a bakban álló bolygói. Vagy nem is muszáj a bakban állni, elég ha a Szaturnusz negatívan befolyásol. Én például ikrek vagyok, de a Szaturnusz támadja egy csomó bolygóállásomat. Nem olyan vagyok, mint a leírásokban az ikrek, hanem inkább bakos, szűzes.

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Idősebb korukra lehet hogy azzá válnak, meg a kiégés miatt mert akiket ismerek állandóan pörögnek, sehova nem tudnak leülni 5 percre, vagy meló vagy szórakozás, társasági emberek, társaság krémje, pozitívak, humorosak-viccesek, meg van egy komolyabb értelmet kereső oldaluk de ezt nem mindenkivel osztják meg. Alapvetően tüzelik a társaságot, életvidámak, nem mondanám őket negatívnak.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nyilas aszcendens vagyok de olyan vagyok inkább mint egy bak vagy vízöntő

A Jupiter egzakt szemben áll a Szaturnuszal. Mit szóltok ehhez?

Semmiféle társasági életem nincs mivel nem illek be sehová

ma 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!