Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegy és Kos Holdjegy?

Bika jegy és Kos Holdjegy?

Figyelt kérdés
Milyen hatással van egy Bika jegyű férfira a Kos Holdjegy?
júl. 11. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bika + kos? Fixen egymásnak feszülnek.
júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Mármint a férfi Napja Bika és a nő Holdja Kos? Vagy a Bika Napú férfi saját Holdja Kos? De bármelyik, ez csak egy részlet, a horoszkóp ennél komplexebb, pláne, ha szinasztria. Ha meg általánosságokat akarsz, akkor külön-külön rákereshetsz.
júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stabilitást és biztonságot keres, de azonnal. Bármi probléma adódik, elkezdi megoldani még mielőtt bárki más hozzászagolhatna, mert idegesíti ha másokra kell várni. Minden a kiszámíthatóságot és a praktikumot szolgálja. A lehető legegyszerübb megoldásokat, legrövidebb utakat választja.

Nagy a teherbíró képessége, sokat alszik, mégis mindig álmos, a kaja recepteket nem követi pontosan, az összetevőinek felét kihagyja, mert az éppen úgysincs itthon, meg úgyse olyan fontos, ezért lehet hogy csak akkor találkozik finom étellel, ha valaki más készítette.


A tapasztalataim röviden.

júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Nagyon egyet értek veled. Mintha az exemet írtad volna le: "Nagy a teherbíró képessége, sokat alszik, mégis mindig álmos, a kaja recepteket nem követi pontosan, az összetevőinek felét kihagyja" tűpontos. :D

júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Sajnos, vagy nem sajnos, már nekem is az exem.
júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj én nem a kérdező vagyok de a fiam bika kos holddal még elég pici de ha tudtok még ilyen jellemzéseket jöhetnek 🤣
júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!