Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 44 éves haverom Bak jegy...

44 éves haverom Bak jegy szülötte,nem tudom mi az a kisugárzás mi belőle árad,de akárhova megyünk a Nők megzuhannak a látványától. Én Oroszlán vagyok,és észre sem vesznek a Nők. Pedig elvileg fordítva kellene lennie. Mi lehet a titok?

Figyelt kérdés
szept. 13. 15:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Lehet jobban néz ki nálad.ennyi a "titok"
szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ő 180 cm én 198 cm.


Más az arcunk karaktere ez nyilvánvaló mert nem ikrek vagyunk,de mindkettőnk jóképűnek számít és nem a saját magunk döntése hanem a Nők elmondása szerint.


Engem nem,de őt még a Férfiak is nagyon nézegetik különbség van még köztünk.


És mivel nem vagyunk melegek a havert egyre jobban zavarja hogy a Fickók miért is nézegetik,engem meg mint ahogy a Nők úgy szerencsére a Férfiak is le sem tojnak.


Egyedül a magasságom miatt bámul meg mindkét nem.

szept. 13. 16:20
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Garantálom hogy nem a bak miatt van…
szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
76%

"Egyedül a magasságom miatt bámul meg mindkét nem."

Ezt általában szokás is jelezni, hogy "csak a magasság miatt nézlek".

Ne írd nagybetűvel: Nők, Férfiak, Fickók, mert nem csak irritáló, de tudatlanságra is vall.

Így nem fognak észrevenni, ha hiányzik belőled a műveltségi kisugárzási komponens.

szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

A föld elemű emberek érzékiek, férfiasak / nőiesek. Általában. Az egyik bátyám is bak, odavoltak érte az osztálytársaim.

Hozzá kell tenni, hogy sok bak képletében nyilas is van, ami szexi jegy

szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5-s.


Férfiasság csak addig van a Bak haverban míg meg nem szólal,aztán átvált Nőiességbe de nem gyengén és a félénkség is kimutatkozik rajta nem mer oda szólni a csajoknak még annyit sem hogy sziasztok.


Nem tudja hány órakor született,és így azt sem hogy milyen aszcedensű.


Én sajnos nyilas aszcedensű oroszlán vagyok és meg is látszik,szerelmi életem csapnivaló,sőt a nőknél sem vagyok népszerű,csak én odamerek köszöni esetlegesen beszédbe is elegyedni a csajokkal.


Bár a haver szerint bunkó vagyok hogy csak úgy oda köszöngetek néha-néha ismeretlen nőknek,.


Mégis akkor hogy ismerkednék,erre mondjuk nem tud reagálni,mert ő meg szinte elbújik ha oda kerül a sor.

szept. 13. 18:06
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Öcsém is Bak és kiskorától kezdve szó szerint bujkálnia kellett a lányok elől. Mai napig oda vannak érte a lányok.
szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Arról lehet itt szó, hogy jóképű, sáros férfi a haverod, nem sok köze van ennek a csillagjegyének.
szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

Ilyenek a mai világban a nők, dobják magukat ingyen.

Lehet azért kezdemémyeznek vele, mert kevésbé jóképű és nem izgulnak, ha te jobbképű vagy, lehet előtted szégyelősebbek.

Különben statisztikák szerint, a rútabb , csóróbb pasiknak sokkal több szex jut, sokkal több nő, mert a nők velük szemben elengedik magukat, bátrakká válnak, mert arra gondolnak, hogy ez a pasi úgyse kell férjnek, meg úgysem felvállalható, meg ciki, pont jó

lesz hogy első félórában ahogy megismertem kinyalassam magam vele és játszodjak a farkával.

Egy jóképű pasitól félnek, hogy visszautasítja őket, vagy hogy annak több opciója van, es ők alulmaradnak a versenyben, míg a rút pasinál ők a befutók (mekkora tévedés, de ők ezt nem tudják, hogy a legtöbb nő pont azt gondolja, amit ők és emiatt rengeteg opciója van a rútnak) plusz meg attól hogy valaki előnytelen kinézetű még nem biztos, hogy attól téged sharon stone nak lát!

És a férfinek, akiben jövőt látnak, azzal nem feküsznek le első nap, azt várattatják, megjátszzák a szent szüzet, közben cumizzák habosra a rút postáslegényt!

szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Úgyhogy jóképű pasinak lenni szívás, mondom ezt nőként
szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!