Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » 44 éves haverom Bak jegy...

44 éves haverom Bak jegy szülötte,nem tudom mi az a kisugárzás mi belőle árad,de akárhova megyünk a Nők megzuhannak a látványától. Én Oroszlán vagyok,és észre sem vesznek a Nők. Pedig elvileg fordítva kellene lennie. Mi lehet a titok?

Figyelt kérdés
szept. 13. 15:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen lehet, hogy semmi köze a csillagjegynek hozzá, de az tény, hogy a bak pasiktól (nőként) én is mindig beindulok.
szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

10-s,.


A haver Brad Pitt kategória vagy még szebb.


Én meg Clint Eastwodd mikor a 40-50 s éveiben járt.


És mivel mindketten totál függetlenek vagyunk,se gyerek se asszony,barátnő nem mintha nem lehetett volna csak nem akartuk elkapkodni így megvan a témánk hogy őt mennyre bámuljátok ti nők és engem mennyire.


Mint akikre rá van írva hogy éppen milyen jegy szülöttei,de közben mégsem.


Ha együtt mászkálunk és ez sokszor van,nekem esélyem sincs hogy megnézzen akár egy nő is,csak ha egyedül vagyok ami ritka néznek meg engem is.

szept. 13. 22:40
 13/23 anonim ***** válasza:
Brad pittnél rútabb buzzancsot el se tudok képzelni, az a kölyökképű se nő se férfi. Ki találta ki, hogy jóképű nem tudom
szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13-s


Szinte minden férfi ő hozzá hasonlítja magát világszerte.


Rólam ezt egy férfi sem mondja max a haver mikor arról beszélgettünk hogy mi még istenesen nézzünk ki a legtöbb férfi társunkhoz viszonyítva.


Nincs pocakunk (mackós alkatunk) ,szőrös a mellkasunk/nem vagyunk kigyúrva vagyis selyemfiúk sem vagyunk és nem is leszünk.


Pont annyi a súlyunk mint 20 éve is volt.


És az arcunkon sem látszódik a korunk,mert bár sokat idegeskedünk,haver ugyebár a bak mivoltából munkamániás és ő ezért én meg hogy nem sikerülnek oroszlánként a párkereséseim én meg ezért.


Mai napig 15-20 évvel fiatalabbnak néznek a Nők minket.


És ha nem mutatnánk meg a személyinket akkor el sem hinnék hogy mindjárt 50 évesek vagyunk.

szept. 14. 00:02
 15/23 anonim válasza:
Szerinted tudják a nők, hogy mi a csillagjegye, és azért nézik meg? :D Egyszerűen jobban néz ki mint te, hiába alacsonyabb, jobban bejön nekik. Amúgy is a te magasságod már sok, egy 160 centis csaj melletted nagyon eltörpülne. Oké, hogy a lányok a magasabb srácokat szeretik, de azért nem ennyire magasat. Ő is magasnak számít az átlag lányokhoz képest. Meg amúgy is ha ketten vagytok valahol, akkor közületek azt nézik meg, amelyik jobb, és nem a csillagjegy miatt.
szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem sose tetszett a Brad Pitt! Szerintem is nyálas, kölyökképű hülyegyerek aki fel van hájpolva! Clooney az igen, karakteres, férfias!
szept. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A férfi nálam ott kezdődne hogy Gregory Peck, ha már itt tartunk!

"Kicsit" visszanyúltam az időben, ezer bocsánat! :)

szept. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

15-s.


A 180-190 cm csaj is őt nézi és nem engem,ha már ennyire belemásztál a magasságba.


Merthogy itt mifelénk vannak ilyen magas 20-50 közötti nők is,jó páran.


Ő neki meg mármint a havernak max 170 cm az ideális az elmondása szerint,magas sarkúval vannak egyszintbe és nem is akar magasabbat.


Én meg nyilvánvalóan nem a 175 cm alattiakat részesíteném előnybe magamhoz mérten.


Függetlenül attól hogy állítólag az ágyban nem számít,pedig igencsak hogy számít.


Nekem anno szinte csakis 175-185 cm barátnőim voltak.


1 kivétel volt ki 150 cm-re sikeredett, de ő szedett fel és így érthető módon nem is tartott sokáig,igaz csak azért mert a fél város átment rajta és megtudtam.

szept. 14. 03:22
 19/23 anonim válasza:

Kisugárzás.


Ha asztrológiai szempontból akarod vizsgálni, ott fontos tudni a többi mozgatórugót is. Az emberek nem csak a napjegyük hatására tudnak vonzóak vagy érdekesek lenni mások számára. Az aszcendens, a Hold, a Vénusz, a Mars és egyéb bolygóállások is fontos szerepet játszanak. A Bak férfiakban (földi jegy) gyakran erős „férfias” energia mutatkozik meg. Általában stabil, felelősségteljes, komoly és céltudatos embereknek tűnnek. Lehet, hogy a Bak jegyű haverod aszcendense vagy Vénusz helyzete olyan, ami miatt különösen vonzó az emberek számára.


Az Oroszlán ezzel szemben pedig egy tűz jegy, ami szenvedélyes, dinamikus, karizmatikus, vezető energiát hordoz. Azonban egyes helyzetekben ez az energia túlságosan versengőnek vagy dominánsnak tűnhet. Ha valaki túlzottan próbálja magára vonni a figyelmet, az másokban ellenállást válthat ki, vagy akár túlzónak, „erőltetettnek” tűnhet.

Míg egy Bak természetesebb, visszafogottabb módon vonzza a figyelmet.


Ez így ultra röviden, mert semmi más információ nincs se a haverodról, se rólad. Nekem pl. Oroszlán aszcendensem van (ami más szerepet tölt be, mint a napjegy) és akaratlan vonzom a férfiakat, de régen, amikor tele voltak a gondolataim és érzéseim negatívabb gondolatokkal önmagammal kapcsolatban, akkor egyes embereket taszítottam. Hiába voltam szerintük gyönyörű. Ennyit a külsőségekről. Nem ez a lényeg. Lehetsz te Adonisz, ha belül pl.: kompenzálsz.


Egyébként pedig asztrológiától függetlenül, ne az alapján ítéld magad, hogy mások mennyi figyelmet fordítanak rád, mert ez csak növeli benned a frusztrációd. A vonzalom nem csak a külső megjelenésből fakad, hanem a belső személyiségjegyekből és kisugárzásból is. Amikor a belső értékeiddel megbékélsz és arra fókuszálsz, emellett összhangba hozod a külső jegyeiddel is, akkor egyrészt nem fog érdekelni téged többet ez a téma kvázi sok feszültségtől megkíméled önmagad és felszabadulsz, valamint több embert is fogsz magad köré vonzani. Ergo eléred azt, amit már nem akarsz elérni.


Remélem segíthettem.

szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19-s.


Nyilas aszcendensű vagyok oroszlán jegyben.


Sajnos a lehető legrosszabb.


Apám is oroszlán de ő vonzotta a Nőket,és mai napig is vagy lenne csak ugyebár felesége van az Anyám és csak őt szereti.


Nyilván skorpió vagy hasonló lehet az aszcendense

szept. 14. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!