Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban nektek is...

Általánosságban nektek is rossz tapasztalataitok vannak a szűz jegyében született emberekkel ?

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy vannak jó tulajdonságaik, mint pl. betartják az ígéretet, precízek, alaposak. Ám a szőrszálhasogató, kritikus, kötekedő, okoskodó jellemükkel az idegeimre mennek. Az összes ismerősöm ilyen, mindegy hogy férfi vagy nő. Borzasztó természetük van, ha nem vesznek erőt magukon. Aki belém kötött vagy kigúnyolt életem során, az majdnem mind szűz jegyű volt, mint utólag kiderült.
ma 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
vízöntő vagy?
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vízöntő. És semmivel nem ártottam nekik. Volt hogy hozzájuk sem szóltak, ők támadtak be.
ma 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Önigazolást keresel, hogy nem is te vagy a hibás? Szeretnéd érezni, hogy nem felelsz azért, amik veled történnek, hanem a Szűz havában született emberek egyszerűen rosszak és ennyi a történet?
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem önigazolást keresek. Csak mások tapasztalatai érdekelnek.
ma 15:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként miért lennék ilyen miatt hibás, hogy pl. rendeltem egy szalámis pizzát. A szűz szobatársam elkezdett bokákolni, hogy bírom a húst megenni. Az a 3 munkatársam is olyasmikbe köt bele, hogy csak lesek
ma 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az ember romjaiból felépíti a nulla önbizalmát és végre épp hogy kicsit kezd helyreállni és az egészséges felé billenni....

Akkor jön egy ember, aki 1 mondattal egy egész élet és több orvosi team munkáját le tudja rombolni, hidegvérrel, és nulla alatti érzelmi intelligenciával.


Ő a szűz.


Úgyhogy igen, CSAK rossz tapasztalataim vannak. Ha szűzzel laksz együtt, az a tuti belépő a pszichológushoz.

És a poén: mindezt mert van egy porszem a fotelen vagy más pitiáner hülyeség miatt, mert nem bírja elviselni a hibát a rendszerben.

Az Atyaúristen megteremtette a világot úgy hogy a tökéletes és a tökéletlen nagyon jól megfér egymás mellett. De a szűz nem bírja ki, ő az Úristennél is jobban tudja, és felülírja és kijavítja őt is, mert az se elég jó.

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, jótanács:

Ne akarj nekik megfelelni, mert nem lehet, csak az energiádat és idődet pazarlod, akarmit csinálsz úgyis találni fognak benne valamit, ami nem jó.


Hidd el, nem fogsz pokolra jutni azért, mert eszel egy szalámis pizzát.

Nekik meg hagyd, hadd feszüljenek...

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Az apám szűz a szüleim elváltak. Gyerekként minden második hétvégén nála voltunk. Borzasztó... A párjával azért veszekedett mert átrendezte a konyhaszekrényt. Felnőttként nem tartjuk vele a kapcsolatot.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is nehezen viselem őket legtöbbször.
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt (egyik családtag). Én konkrétan nem bírom elviselni.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!