Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak hold - Hogyan ne legyen...

Halak hold - Hogyan ne legyen rám ennyire hatással a környezetem?

Figyelt kérdés

Nem tudom kizárni.

Ha valakinek rossz kedve van a környezetemben, akkor nekem is. Amint felvidul én is.


Minden érzést, néha gondolatokat is átveszek másoktól, pluszba a sajátjaimhoz, így meg az összeset nem bírom el.



Mit csináljak?


tegnap 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A szemben lévő jegyből tudsz tanulni tudatosságot, elkerülő magatartást, felkészülést, érzelmi távolságtartást, elfogulatlanságot, mértékletességet, hogy ne egyél rossz szellemi táplálékot, ne feleljen meg bármilyen ember társasága. Teremts olyan körülményeket, amire nem fárasztó érzelmileg reagálni - úgysem tudod kikerülni hogy belevonódj.

Ne vakon és felkészületlenül sodródj bele a helyzetbe, hanem irányítottan menj bele úgy, hogy már számításba veszed előtte az esetlegesen bekövetkező rossz dolgokat is, és különböztesd meg magad tőle, húzz határokat, hogy mi meddig a te dolgod, hol van a te hasznod, mi a jó neked.

tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!