Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez nyolcas házas dolog?

Ez nyolcas házas dolog?

Figyelt kérdés

Ha valaki tagadja azokat a dolgokat amik benne vannak, ezáltal a cselekedeit is amik nem épp pozitívak - ezeket áthárítja másokra, mintha ők tették volna azokat és ők lennének olyanok. Közben meg saját magát vetíti ki másokra. Mindent tagad.


Ha ez 8-as házas téma, akkor azon belül ha ott áll egy bolygó, mely bolygó által lesz leginkább erre hajlamos valaki



#tagadás #projekció #nyolcas ház
tegnap 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Neptun az ilyen önismeretet ködösítő. Pszichológia, elfojtott dolgok, traumák, ösztönök 8-as házas téma, viszont a kommunikáció 3-as ill. Merkúr, érzelmek kifejezése pedig a Hold. Pl. Kos Holdnál van tipikus ilyen felcsattanás, hogy én aztán biztos nem. Törvényesség, igazság és sérülései Jupiter körül keresendő. Vagy az Oroszlán aszcendens lehet még olyan, aki nagyon kényes a tökéletesség látszatára.
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a 8-as házas Nap is akár lehet ilyen
tegnap 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem a 8. házban lévő bolygó fogja megmutatni.

Az inkább a "mit?" kérdesre válaszolhat. Hogy mi az ami benne belúl van, és a vilag elöl titkolja, esetleg (tehát nem minden esetben!) maga elől is.

Hogy ezzel a titokban tartott "részével" mit csinál, hogyan kezeli, azt inkább a 8. ura tudja megmondani.

Hasonló kivetítéseknél pl lehetséges, hogy a 8.haz ura a 7es házban van (ugye 1es haz az "én", vele szemben a 7-es ami a "nem-én" tehát a "világ" es "mások"), vagy 8. ház ura a 12-es hazban van.

De más állasnak is hozzá kell tennie ehhez (szerintem) - például 1es ház ura a 7es házban. Vagy bármilyen állás ami az egót nagyon erőssé teszi, aminek hatására felni fog szembenézni saját maga olyan részeivel, amiket szégyell maga előtt vagy fél, vagy ami nem értékes a szemében, magyarul amivel ha szembenéz akkor borul az énképe, akkor mar nem tudja magát ugyanannak a szép okosnügyes stb személynek hinni. Ugye ehhez nagyon berögzült értekrendszer kapcsolódik - 2es házas bolygók vagy annak az ura utalhat ilyenre.


Szóval kicsit bonyolultabb szerintem, mint egy sima 8. házas bolygó. 🙂


Egyébként ez nem csak 8as ház hanem 7es ház is lehet a projekció. Sőt én inkább ahhoz sorolnám.

ma 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!