Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő rák férfival?

Rák nő rák férfival?

Figyelt kérdés
mennyire illenek össze?
2011. júl. 20. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz sokat az életéről, akkor talán beszélgetni kéne vele, megismerni, találkozni vele.


Bár lehet, hogy az én extrém és kivitelezhetetlen javaslatom túlmutat a racionalitás határain és inkább meg kéne keresni "Lunczer Judit diplomás asztrológust" aki sokkal pontosabb képet fog festeni róla.


Ha nem tudtok kommunikálni és őt megismerni akkor sztem hagyni lehet az egészet a fenébe. Plusz tanácsolnám, hogy neki ne említsd, hogy márpedig te lekapcsolatihoroszkópoztad őt, mert a végén joggal furán néz rád.

2011. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én írtam már 1 hete az asztrológusnőnek, de még nem kaptam választ...
2011. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerinted egy jósnő/asztrológus ingyen fog neked válaszolni? Ejj de naív. Ugyanolyan hétköznapi csalók mint az itt-a-piros-hol-a-pirosozók. Csak a pénzed érdekli őket és nem szeretik a felelősségteljes munkát és a számonkérhetőséget. Ezért foglalkoznak ezzel.
2011. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!