Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő egy Rák férfival...

Nyilas nő egy Rák férfival hogyan kezdeményezzen első találkát?

Figyelt kérdés

Ha mindketten elfogadóak és megértőek, ugye jól kijönnek majd?

Eddig csak általános témákról chateltek, mennyi és milyen mély levelezést igényel egy rák általában?


2011. jan. 3. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és nyilas, de nem nagyon érdekelnek ezek az ezoterikus dolgok, ha párkapcsolatról van szó.. Szerintem ne ez alapján ítéld meg őt, hogy milyen jegyben, milyen aszcendensel, vagy holdjegyben született. Persze vannak benne alapigazságok, de azért nem ezt kell nézni, hanem magát az embert. Mindenki más, és lehet, hogy szűz jegyben született, de mondjuk skorpióként viselkedik :)
2011. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bretso ***** válasza:
Rákokat hálóval szokták kifogni, szóval javaslom szerezz be egy jó nagyot. Jól kijöttök majd, ha adsz neki enni. A rák nem igényel levelezést mivel igen buta és jelentéktelen kis állat, ezért nem tud olvasni sem.
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Meglepett ez a kérdés. Én is nyilas nö vagyok. Összejöttem egy rák férfivel, de 3 nap után el kellett utaznom egy hónapra, ezért azalatt chateltünk, sokat, minden nap, és jó volt. Amikor hazajöttem még találkoztunk és buliztunk egy párat, nála aludtam párszor. 2 hétig jó volt, aztán elhidegült, közömbös és flegma lett, végül megcsalt.

Vigyázz vele, ne bízz meg benne amíg meg nem ismered személyesen is jobban.

Nem hiszem amúgy annyira az ilyen ezoterikus dolgokban, de találtam már pár igazságot a csillagjegyek jellemzésében.

Mondom, vigyázz, nehogy úgy járj, mint én.

Sok sikert.

2011. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A rák bonyolult, filozófikus, sokszor határozottnak mutatja magát, miközben labilis és érzékeny. A nyilas vadulós, életvidám, melegek, kifeléforduló jegy. Lehet jó kombináció, de a rák rajong a romantikáért, szóval akármennyire felvagy pörögve, tartsd szem előtt hogy ő lassabb lesz. A rák szeret udvarolni, szerintem nem fog jól elsülni ha nagyon lerohanod. Én személy szerint nem kezdenék rákkal. Sok nyilas-rák párt ismertem mind szétment fél éven belül, vagy nem is találkoztak.
2011. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én olyan pörgős, és amennyi bánat ért már, kifeléforduló meg főleg nem. Úgy nevelődtem, hogy inkább félős vagyok. Sok dologban türelmes is, amin magam is csodálkozom.

Szerintem én annyira tudnék szeretni egy ilyen kis érzékeny figurát, kifejezettem élvezném, hogy odafigyeljek rá, hogy ne bántsam meg. Természetesen nem egy teljes alkalmazkodásról beszélek, mert az hülyeség. Hanem hogy mindez nekem gyerekjáték lenne, ha érzem, hogy szeret és megbízhatok benne.

Na mondjatok már valami pozitívat is! Valaki! :-)

És a rák mint pár milyen, lehet vele mindenféléről őszintén beszélgetni?

És mi az, hogy rajong a romantikáért? Szerintem én sem vagyok ellene, de milyen konkrétumokat értetek romantika alatt? Fel is teszem külön kérdésként!

(Úgy unom már az érzéketlen alakokat, mindig csak magányosabb leszek tőlük...)

És köszönöm az eddigi és ezutáni válaszokat is!

2011. jan. 3. 19:16
 6/12 anonim válasza:
Én rák férfi vagyok barátnőm nyilas, lassan 2éve együtt vagyunk:) Szóval minden megoldható, elég tipikusak vagyunk mármint csillagjegy szempontból, voltak is súrlódások,de szeretjük egymást.
2011. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen súrlódások? :)
2011. jan. 5. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:
A kuki és a punci egymáshoz súrlodott és az olyan jó melegésget okozott.Kérdező menjél a büdös pi.csába az ilyen idiota kérdésekkel.Ha neked azt mondják hogy nekik nem működik a dolog,vagy ha igen akkor azt gondolod a tied működni fog.Az összes szánalmas gyökér aki felteszi ezeket a kérdéseket,az menjen el inkább egy önbizalom növelő vagy személyiség fejlesztő tréningre!
2011. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pszt! ;-)
2011. jan. 6. 11:14
 10/12 anonim válasza:
Konkrétan ő akar mindig irányítani és nehezen viseli a hirtelen hangulatváltozásaim + elég szétszórt meg néha logikátlan, bár ez annak tudható be, hogy nő :)
2011. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!