Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőhöz Nyilas, Bak...

Skorpió nőhöz Nyilas, Bak vagy Rák férfi illik jobban? Skorpió nő - Nyilas férfi leírást sokat találtam a neten, még Rák férfival való párosról is írnak, bár ritkábban, de a Skorpió nő - Bak férfiről semmit nem találtam.

Figyelt kérdés

Vérbeli szenvedélyes, szélsőséges, érzékeny és erős személyiségű 30-as Skorpió nő vagyok. Aszcendensem a Vízöntő.

Eddig csak Kosokkal éltem, de nem jött be. Szeretnék egy határozott, domináns férfit, aki mellettem is férfias marad, de azért nem nyom el.

Horoszkóp alapján melyik jegyet javasolnátok? Jöhetnek netes leírások is ezekről a párosításokról.


(Tudom hogy nem a horoszkóp minden, sőt, de érdekel, úgyhogy a kötekedők tartsák magukban a véleményüket. Köszönöm.)


2011. márc. 25. 12:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
A Bak nem rossz választás, bár néha fel kell rázni a kapcsolatot, ne hűljön ki. :) A Rák nehezen tűri általában a szélsőséges viselkedést. A Nyilas egy örök gyerek, de ha Vízöntő az aszcendesed, akkor nem jelenthet problémát a megértés és egy kis játékosság.
2011. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én is skorpió vagyok, és már 2 rák csillagjegyű pasim is volt, de egyáltalán nem passzoltunk össze!

Én is úgy tudom, hogy a bak-skorpió jó páros is lehet, de érdekes, én például szinte mindig szűz csillagjegyű pasikkal jövök ki jól.

2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

A nyilas egy skorpió szipirtyóhoz nagyon nem illik. Szegény meg fog őrülni a vérszívástól, ha okos, akkor lelép.


Skorpió férfi- nyilas nő párost még el tudnék képzelni.


Skorpió nőhöz talán Bika, Szűz vagy Halak férfi passzolna, mert ők igénylik a skorpiós átvilágítást. Esetleg Oroszlán is jó mellé, ha tűri.

2011. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

Skorpió mellé én leginkább a Mérleget tudom elképzelni, mert ő alkalmazkodó, és könnyen tolerálja a Skorpió szélsőségességét. Esetleg a Vízöntő, ha közösek a céljaik, akkor ketten együtt nagy dolgokra lehetnek képesek.

A Nyilas is esélyes lehet, de ott lesznek összezördülések, nem lesz egy békés kapcsolat :D

A Bak szereti a satbilitást, amit a Skorpió nem tud megadni neki, meg talán túlzottan visszafogott, hűvös egy Skorpióhoz.

2011. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
Myilas férfiként a skorpió nők kritikán aluliak számomra. A Rák illik hozzá mert az is víz jegy. Plusz a halak ugyanez. Nyilas tűz jegy, szóval gondolhatod.
2011. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Anyám vízjegyű, az élettársa meg tűz jegy, mégis több, mint 10 éve vannak együtt. (Halak-Kos)

Én tapasztalom, hogy a skorpióhoz a halak nem nagyon illik, a rák meg végképp nem. Ha a kérdező határozott, domináns férfit akar, felejtse el a halakat

és a rákot, mert ők pont nem a határozottságukról, domináns tulajdonságaikról híresek. És ha skorpió-skorpió párosítás lenne? :) Nekem egyszer volt olyan pasim, és nagyon izgalmas volt.


Ki illik hozzá? A Bika érzékiségével és türelmével hosszú távon ébren tudja tartani a szerelmét.

Ki nem illik hozzá? Az Ikrek és az Oroszlán.


(Ezt egy oldalról másoltam be)

2011. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a leszipirtyózást is.:P

Skorpióval férfivel már voltam, érdekes volt, de kikészült érzelmileg, ahogy a Kos is, de eddig a Kosok voltak a legkitartóbbak, csak az ágyban elég unalmasak és hideg vérűek, emellett sunyik.

Mérleggel rémes viszonyom volt, fizikailag rendben volt, de érzelmileg nagyon felszínes.

Bakot most ismertem meg először, nagyon kedves volt velem, szinte rajongó, majd hirtelen nagyon megharagudott és nem beszél velem azóta, csak azt nem tudom miért.:)

Rákot érdekesnek találom, intelligens és sziporkázó, hasonlóan szexcentrikus, de nem bízom meg benne.

Nyilas férfi nekem holt túl gyors, hol túl lassú ha az érzelmi közeledését nézem, de intellektuálisan és szexuálisan jó társ, de valami eszeveszetten féltékeny! Kikészít ezzel. Viszont talán megbízható és védelmező. Vagy nem, de majd kiderül.:)


Nekem végre egy erős társ kellene, aki nem hódol be és férfi marad, érdekes, intelligens, heves, viszont családcentrikus és védelmező. Ez melyik jegyre jellemző?

2011. márc. 25. 20:28
 8/25 anonim ***** válasza:
Na látod ezért nehéz így ennyi alapján jót mondani :D Mert elvileg a Skorpió-Mérleg nagyon passzol, ráadásul egyikük se felszínes érzelmileg. De mégis ha az aszcendensek egyéb házak-bolygók nem passzolnak akkor kijöhet ilyen h nem vagytok jók egymáshoz. Így ennyi alapján, hogy Skorpió Nap-jegy, nehéz jót mondani :(
2011. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ja meg Vízöntő Aszcendens... ez még mindig csak 2 faktor a 20ból :(
2011. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha amit 20:28-kor leírtál, azt átírod úgy, hogy kihagyod belőle a csillagjegyeket és arra való utalásokat. Majd benyomod a szöveget egy társkereső oldalra. Úgy talán jelentkezik rá az, aki úgy érzi megvannak benne ezek a tulajdonságok.

Amiket felsoroltál nem hinném, hogy egy kifejezett csillagjegy tulajdonságai lennének...

2011. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!