Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőhöz Nyilas, Bak...

Skorpió nőhöz Nyilas, Bak vagy Rák férfi illik jobban? Skorpió nő - Nyilas férfi leírást sokat találtam a neten, még Rák férfival való párosról is írnak, bár ritkábban, de a Skorpió nő - Bak férfiről semmit nem találtam.

Figyelt kérdés

Vérbeli szenvedélyes, szélsőséges, érzékeny és erős személyiségű 30-as Skorpió nő vagyok. Aszcendensem a Vízöntő.

Eddig csak Kosokkal éltem, de nem jött be. Szeretnék egy határozott, domináns férfit, aki mellettem is férfias marad, de azért nem nyom el.

Horoszkóp alapján melyik jegyet javasolnátok? Jöhetnek netes leírások is ezekről a párosításokról.


(Tudom hogy nem a horoszkóp minden, sőt, de érdekel, úgyhogy a kötekedők tartsák magukban a véleményüket. Köszönöm.)


2011. márc. 25. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Nem minden skorpió egyforma, ahogy a többi jegy sem.

Mi a párommal skorpiók vagyunk. Két nap különbség van köztünk.

Már 3.5 éve vagyunk együtt.

Jellemző is meg nem is ránk a tipikus "skorpióságok". Monogámok vagyunk, de nagyon. Tudunk marakodni is rendesen, csak túl mélyen ne bántsuk egymást. Viszont iszonyat jókat tudunk mulatni együtt.

A szex is csodás.

Mérsékelten , de tudunk ám féltékenyek lenni.

Én lelkis dolgokban vagyok elemző-gondolkodó, ő inkább a fizikai egyéb dolgokban. Mondjuk ez lehet azért mert én nő vagyok.

Szóval bejött nekünk a skorpió-skorpió jegy.


Bikát szerintem ne is próbáljál. Nekem volt egy bika pasim, és a jegyére jellemző "földhöz ragadottság" nem egy kellemes dolog, a megbízhatósága meg szerintem szimplán unalmas volt. A szexben is uncsi volt.

De persze ezt nem az összes bika jegyűre értem. De ő ilyen volt.

2011. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyon tetszett a stílusa.:)

Én is az elemző féle vagyok és a jelenlegi skorpió férfi is, viszont mindketten túl érzékenyek, erőteljesen csipkelődőek és hirtelen haragúak vagyunk. Míg én nagyon könnyen megenyhülök a düh után, ő sajnos nem, hanem hordozza a bántást.

Időközben megtudtam hogy Bika az aszcendense, nekem Vízöntő, nagyon oda vagyunk egymásért, különleges hatást gyakorolunk egymásra, csak mennek közben a kis hatalmi harcok amit ő visel nehezebben, én azt csak játéknak tartom.:)

Szívesen maradnék vele és bár kettőnk közül ő a ragaszkodóbb típus, mégis tőlem tart hogy túl megszeret és szerinte már ígyis én vagyok a dominánsabb a kapcsolatban ami nem tetszik neki, holott soha nem "hódoltam be" ennyire egy férfinek sem, úgyhogy van bajunk.:) A lényeg hogy rég érdekelt ennyire valaki.

2011. máj. 26. 15:21
 23/25 L.I.mre válasza:

Én egy Halak csillagjegyű fiú vagyok. A barátnőm pedig Skorpió. Több mint egy éve együtt vagyunk, nagyon sokat vitatkoztunk és rengetegszer nem értettünk meg egymást. Ennek ellenére most már nagyon jól kijövünk egymással, csak sok időre volt szükség. Megbeszéltünk mindent, ki mit szeret/nem szeret, hogyan fejezzük ki magunkat egymás társaságában hogy jól érezzük magunkat, kivétel nélkül mindig nyílt/egyenes/őszinte viselkedés van nálunk. Ígérgetni nem szoktunk már egymásnak, mert az nem jött be soha, helyette bizonyítunk és cselekszünk. Tudunk egymás dolgairól,ismerőseiről,stb. Az idő folyamán jó páros lettünk, túléltünk minden szakíthatnékos időszakot, mostmár boldogak vagyunk. Előtte egy lánnyal sem jöttem ki rendesen hosszú távon, ő kitartott mellettem. Benne is volt sok kifogásolnivalóm, és ő is ugyanígy talált bennem, de ezeken túlléptünk és már rendben van a kapcsolatunk.

A lényeg, hogy ajánlom a Skorpió csillagjegy mellé a Halak-at

2012. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és sok boldogságot nektek!:)
2012. febr. 26. 03:46
 25/25 anonim válasza:

keress olyan pasit,mint amilyen az aszcendensed. tehát vízöntőt. és megoldódik a kérdés. ez örök szabály.

az meg tény, hogy az egymás után következő jegyek legyen az akár tűz és víz, levegő és föld, mindig jól kijönnek egymással. csak az első jegy mindig a nő legyen. tehát a nyilas tök jó lenne hozzád.

2012. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!