Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nőhöz Nyilas, Bak...

Skorpió nőhöz Nyilas, Bak vagy Rák férfi illik jobban? Skorpió nő - Nyilas férfi leírást sokat találtam a neten, még Rák férfival való párosról is írnak, bár ritkábban, de a Skorpió nő - Bak férfiről semmit nem találtam.

Figyelt kérdés

Vérbeli szenvedélyes, szélsőséges, érzékeny és erős személyiségű 30-as Skorpió nő vagyok. Aszcendensem a Vízöntő.

Eddig csak Kosokkal éltem, de nem jött be. Szeretnék egy határozott, domináns férfit, aki mellettem is férfias marad, de azért nem nyom el.

Horoszkóp alapján melyik jegyet javasolnátok? Jöhetnek netes leírások is ezekről a párosításokról.


(Tudom hogy nem a horoszkóp minden, sőt, de érdekel, úgyhogy a kötekedők tartsák magukban a véleményüket. Köszönöm.)


2011. márc. 25. 12:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
:))
2011. márc. 26. 16:08
 12/25 anonim ***** válasza:
Az én Rák párom családcentrikus, nincs káros szenvedélye, de nincs közös témánk, nem tudunk beszélgetni, nem egy a véleményünk és nekem az a talpig ffi, aki kinyitja az autó ajtaját neked stb de ő nem ilyen.
2011. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszlánt próbáltad már az lenne a nekedvaló minden szinten. Igényesek, határozottak, kemények és a szexet imádják! Amiket felsoroltál pitiánerek hozzád.


EGY skorpió nyilas aszcival

2011. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Az utolsónak különösen! Jót nevettem a pitiáner dolgon.:DD Lehet, hogy igazad van.:)

2011. márc. 27. 14:20
 15/25 A kérdező kommentje:
Most Skorpió párom lett végül.:D Vajon ez a párosítás tapasztalatok alapján mennyire működőképes?
2011. máj. 19. 01:05
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

Két skorpió?

Az tökéletes, addig is egymással vagytok elfoglalva és nem a jószívű nyilast, bakot és rákot bántjátok!

Kívánom, hogy sose szakítsatok, és ne vessetek szemet harmadikra, vagy ha mégis, akkor ő is egy skorpió legyen!

2011. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Az elvárásaidnak szerintem legjobban a bika felel meg. Skorpió nő vagyok kos nagy szerelmekkel. A gyermekem apja végül egy rák lett. Mindig tudunk egymásnak újat mutatni, de elfogadni egymást nem volt valami egyszerű. Kicsit mindketten megtörtünk, és boldog családi életünk van. De nézz utána a skorpió- bikának, arról csak jókat írnak;)
2011. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Magam ellen beszélek:), de most próbáld félretenni kicsit az asztrológiát. Ha a mély, analizáló skorpió benned van, nemcsak a szenvedélyes és az újat makacsul kereső vízöntő, akkor meg fogod érteni ezt. Gondold végig, amiket itt, nekünk írtál, javaslatokat kérve. Ez egy elvárási lista, gondolom még csak nem is teljes:) Kétféleképp lehet kezelni önmagunk bonyolultságát, problémás jellemét: előre elmondjuk, hogy fogadjanak el minket (hatalmas egó)vagy belemegyünk egy párkapcsolatba és szembesülünk a társítás problémásságával, felmérjük, mennyire tükör a társ. Addig, amíg nem ismered fel, milyen társak kerültek melléd és miért, addig vágyakozás marad a terved. Vagyis leéled az életet, párral, de belül nagyon magányosan. A Kos sunyi???!!!Hát ezért nem szabad kizárólag a napjegyet figyelni, még az ascendens is kevés. A Nyilas szellemi tűz, ha nem oda fókuszálódik a tüze, elviselhetetlen és erőszakos, prédikátor-típus lesz. De nem igazán rosszindulatú, csak ő megmondja neked a "frankót":)))Élethazugságokba nem fog belemenni veled :) Rák...Neeee! Kíméld őket, lécci! Hogy miért sértődött meg a Bakod? Ezt pontosan tudod, hozd előre a tudatodba és kérdezd meg magadtól, mivel érted el nála:) És most egy rövid történet: volt két csoporttársam, mindkettő Skorpió. Elkövettem azt a hibát, hogy a magasabb spiritualitással rendelkezővel barátkoztam. Folyton hozzám fordult tanácsért, elmesélte, hogyan menekülnek előle az emberek. Aztán egy szép napon, úgy döntött, gazember lesz, mint Ricsi, a III., a drámában. Kitalálta, hogy ellenem tesz és a csoport ellen is. Én jól jöttem ki a dologból, nem hagytam befolyni a gonoszságot, de sokan megszívták. Aztán magára maradt a két skorpió lány...Mennek együtt, közös erővel és utálnak mindenkit, viszont ők nagyon erősek. Kívánom neked, hogy Plútóként a mélyére áss a dolgoknak:)))A vízöntőből pedig a nemes újító, értékfelismerő türemkedjen előre:))
2011. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hű, hát köszönöm a válaszokat, vegyesek.:)

Nem én vagyok az ördög maga, segítő szakmában dolgozom, mert az az életcélom hogy a rászorulók helyzetét segítsem, és valami nagyobb, nemesebb célt szeretnék elérni az életben.

Párkeresés viszont más, ott nem lehet jótékonykodni.:) Én alapvetően elfogadok mindenkit, nagy empátiával rendelkezem, csak viszont nem történik meg. Most egymás után két skorpióval sodort össze az élet, mindkettő azt mondta hogy nem akar elveszíteni, nagy hatást gyakoroltak rám és ezek szerint én is rájuk. Most ez az utóbbi viszont egyértelműen megmondta hogy én is azokat csinálom, amiket ő szokott, de ő ezt nem tűri el. Na szép.:) Az volt mindkettőnek a baja, hogy most először úgy érezték hogy én vagyok a domináns a kapcsolatban és ők szeretnek irányítani mindent. Azt nem értették meg, hogy én nem akarok domináns lenni, sem irányítani, én nő vagyok és erős férfi kell, nem papucs.:(

Úgyhogy nem kerültem közelebb a megoldáshoz.:D De bikát írtátok többen, na olyan még nem volt.

Ja és ha társam van mindig belülről magányosnak érzem magam, érdekes hogy az utolsó ezt említette. Ez mindig így volt és úgy voltam/vagyok vele, hogy ez így is marad..

2011. máj. 20. 23:04
 20/25 A kérdező kommentje:

Ja és a Bak elmondta utána miért haragudott meg, az zavarta hogy esetleg nem szeretném és csak második lenne az életemben vagy pasiznék mellette. Ezt utána egy másik Baktól is megkaptam.:) Pedig nincs így, korrekt kapcsolatot szeretnék, de mindig feltételezik rólam a kicsapongást és ez elég zavaró, pedig nem úgy öltözködöm, nem úgy viselkedem, nem mondok olyat, ami alapján erre lehetne következtetni. A Nyilas is mellettem lett betegesen féltékeny (kutatott a szemetemben, leellenőrzött, adjam át a telefon kivel vagyok stb. rémes volt!), előtte ismerősei elmondása szerint nem volt ilyen, én meg nem csaltam meg, mégis ez volt a mániája.

Én nem féltékeny típusú skorpió vagyok, nem is értem a féltékenység lényegét, de a mostani skorpió srác, na az féltékeny rendesen. Utálom már a féltékenységet.

Hát ez csak kiegészítés volt.:)

2011. máj. 20. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!