Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő rák férfival?

Rák nő rák férfival?

Figyelt kérdés
mennyire illenek össze?
2011. júl. 20. 21:06
1 2
 1/13 anonim válasza:

Pont jó :)


22/F

rák pasi

2011. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

"Jól megértik egymást, ennek alapján összetarthatnak. Bonyolult érzelmeik, és hasonló felfogásuk a családról, inkább a bajok forrásává válik. Elég ritka az a pillanat, amikor vágyaik megegyeznek. Olyankor azonban pozitívan hat nyakasságuk is. Nehezen viselik el, ha mindketten lehangoltak, vagy amikor páncéljukba húzódnak vissza. Ezt a szerelmet könnyen megölheti az unalom. Nyugodt, békés, langyos vízben hátrálnak egymástól, kielégítetlen vágyakkal."

harmonet.hu


de amúgy nem kell mindent elhinni :)

2011. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

anyuék jól meg vannak már 17 éve:D

17/L

2011. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindig el fog mosogatni, de 8 év múlva a pasi elkezd kevesebbet borotválkozni. Vigyázz, mert ha alkoholista lesz akkor elkezd verni, de ha holdtöltekor kinyert földenergiával megtisztítod a rezgéseiteket, akkor ez nem fog bekövetkezni.

A pontos születési időtökre szükségem lenne, hogy kiszámíthassam, hány gyerek lenne nektek optimális.


50.000Ft lesz.

2011. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 asztro válasza:
Nem tudtam válasz nélkül hagyni a kérdést. Először is nagyon hasonlóak, valamelyik a falkavezérséget átveszi. Viszont sokat számít kinek mi az aszcendense és a bolygók hogy helyezkednek el a képletben. Igazából a párkapcsolati horoszkóp ami megmutatja a köztük lévő igazi képet. Mindketten nagyon érzékenyek, így zokon veszik a legapróbb sérelmeket is. Erős vonzódást éreznek egymás iránt, testi kapcsolatuk az elején tüzes és szenvedélyes, ez a vágy ösztönzi őket arra, hogy kapcsolatukat tartósabbá tegyék. Esetleg sikerrel járnak, de csak akkor, ha a legnagyobb megértéssel és türelemmel viselkednek egymás iránt. Ez azonban igen fárasztónak ígérkezik számukra. Kérdés az erőbedobás megéri-e? Zalán igen-de inkább nem! Egy asztrológus
2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki június 21-én született, az rák vagy ikrek? (én nem tudom)


Na mert ha rák, és egy kései rák a párja, akkor nem lesz sokáig a párja... Vagyis volt erre egy rémes családi példa, rettenetes válóperrel, szócsatákkal, pfö.

2011. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi 24 éve együtt vagyunk.:))

Én szerintem dupla Rák vagyok:),a férjemnek oroszlán az aszcendense, de inkább én voltam a hangadó,pénzkezelő a családban.Ő nehezen tud dönteni,sokat totojázik...:)

Ami kicsit gond,hogy inkább hallgatni szeretünk, mind a 2-en,mint beszélni...

Nem vagyunk szószátyárok egyiken se,viszont szívesen elmegyek vele horgászni,és ilyenkor jól jön a hallgatás:)

2011. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nő július 13. férfi július 20. Honnan tudhatom hogy milyen akcendens?

kettejük közül inkább a nő a beszédesebb.

tényleg semmi jövője nincs az egésznek? :/


Akiknek "sikerült" Gratulálok!!

2011. júl. 22. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mellméret és pinaforma alapján döntök.
2011. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a férfi tudta nélkül kérdezősködöm, és nem sokat tudok az életéről.


Rák nő.

2011. júl. 24. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!