Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy jöttök ki az oroszlánokka...

Hogy jöttök ki az oroszlánokkal? Tényleg olyan "csodálatosak"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Azt is értem, hogy a vizöntő jól látja kivülről a dolgokat, de belül nincs semmi?
2011. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

"De ha nem kapok, attól még adok holnap is ugyanúgy..."


Állitottam én az ellenkezőjét? Nem. Csak aztmondtam, azért adnak hogy kaphassanak, és ez nem tudatos, de attól még így van. Általában mindent megtesznek azért, hogy elnyerjék a körülöttük levők csodálatát. Erre minden oroszlán áhítozik, többé vagy kevésbé, de mindenféleképpen.


Nem kivülről látják jól a dolgokat, inkább beleéreznek a dolgokba. Mintha tudnák hogy forog a másik agya, miért mondja azt amit mond, melyek lehetnek az okai. Egyszerre figyeli a körülményeket és a reakciót, így ha valaki jól csinálja könyen rájön sokmindenre.

2011. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Egyszer egy jó pszichológus barátom azt mondta ezen a földön nincs olyan lény, akinek igy, vagy úgy ne számitana a csodálat, az elismerés. Ez nem tipikusan oroszlán jellemző, mégis csak nála van kiemelve. Az meg elég nevetséges, hogy mindent megtesz érte, mert ez azt jelentené, hogy éjjel-nappal reggeltől estig azon gondolkodik, hogy kiből és hogyan válthatna ki elismerést. Ha ez igy lenne a médiában kizárólag oroszlánok dolgoznának, ők adnának ki könyveket, zenéket, ők épitenének házakat, gyártanának autót, tv-t, festenének képeket stb. Azért ez enyhe túlzás nem?
2011. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, csak nem mindenki igényli. És már írtam ez nem tudatos.

Amúgy a mediával kapcsolatban nem is tudod mennyire a lényegre tapintottál. pl. lehet ez nem a legjobb példa, de figyeld meg a mostani valovilágban Olivér viselkedését. Mondanom sem kell hogy oroszlán. Bár az ilyen fajta oroszlánokat rühellem. Vagy pl. Madonna, Patrick Swayze, Robert Redford, Tolnay Klári, Dustin Hoffman, Antonio Banderas, Bonaparte Napoleon, Gárdonyi Géza, Eötvös Loránd, Alfred Hitchcock, Mick Jagger,Louis Armstrong,Whitney Houston, Antal Imre, ...szinészek, írók, énekesek, rendező(k)...és van még.


De ha nem voltam túl meggyőző, akk ittvan ez:

"Az Oroszlán az a jegy, amihez hagyományosan a büszkeség, autokratikus viselkedés, hiúság, önteltség, de a kisugárzás, méltóság, önbizalom és erő fogalma is társul. Az ilyen jellegű ember alapérzése, hogy valami nagy dologra született. Úgy éli meg magát, mint akinek természetes joga, hogy a középpontban legyen és méltatást, elismerést gyűjtsön be. Mivel környezete nem mindig hajlandó kellőképpen tolerálni eme óhaját, a szerénység álarca mögé bújik, de szíve mélyén arra vágyik, hogy képességei napvilágra kerüljenek. Látszólagos önuralma sok esetben bizonytalanságot takar, ennek ellenére megpróbál olyan benyomást kelteni, mint aki már régen célba ért a tervei megvalósítását illetően."


Remélem belátod hogy nem alaptalanul beszélek, és mire akartam utalni.

2011. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"...a szerénység álarca mögé bújik..."


De én ezt nem tartom álszenségnek, ne érts félre. Ez stratégia, és nagyon is célravezető. :D

2011. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem először fordul elő, hogy nem érted mit irok: mindenki igényli, te is, a haverjaid is, mindenki, semmivel sem mélyebben tudat alatt. Ha én most leirok valahova egy olyat, hogy "Az oroszlánról semmi rossz nem igaz, amit mondanak és ő a legkirályabb és mindenki hallgasson rá, de legalábbis a vizöntőkre ne", akkor én is elmondhatnám, hogy látod, nem alaptalanul beszélek, csak mert bemásoltam ide? Tudsz egy-két oroszlánról, megvan róluk a nagyon rossz véleményed (talán irigység miatt, talán ki tudja), de egyiküket sem ismered jobban, szóval még mindig nem értem mit zagyválsz össze-vissza, már meg ne haragudj. Felsoroltál pár oroszlánt, akik a médiában vannak (és mellesleg letettek valamit az asztalra azt hiszem, egyébként Arnoldot is nyugodtan oda irhatod), de semmivel sincsenek nagyobb arányban, mint a többi csillagjegy. Másodjára találsz rajtuk egy olyan dolgot kifogásolhatónak, ami ugyanúgy igaz mindenkire. Túlságosan személyeskedsz és túlságosan alaptalanul. Ha már mindenképpen ki kéne emelnem valami rosszat róluk (bár nem értem miért töröm magam), ami inkább rájuk jellemző, az a hirtelen harag és dühkitörések, melynek hatására könnyen kárt tesznek önmagukban és másokban, persze ugyanilyen gyorsan meg is nyugszanak és inkább ilyen legyen valaki, mint álnok, sunyi, kerülőutakra járkáló, kétszinű, hazudozó, vagy depressziós stb.
2011. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Kedves Adfgrzhn!


Tudsz egy-két skorpióról, megvan róluk a nagyon rossz véleményed (talán irigység miatt, talán ki tudja), de egyiküket sem ismered jobban, szóval még mindig nem értem mit zagyválsz össze-vissza, már meg ne haragudj. Találsz rajtuk egy olyan dolgot kifogásolhatónak, ami ugyanúgy igaz mindenkire. Túlságosan személyeskedsz és túlságosan alaptalanul. Na,ehhez mit szólsz?:) És ezt te írtad, csak épp az oroszlánokra gondoltál, őket akartad megvédeni De akár meg is lehetne fordítani nem igaz???:) És írhattad volna az összes többi csillagjegyről is!

2011. jan. 8. 22:47
 28/38 anonim válasza:

Én egy 16 éves mérleg lány vagyok, és fogalmam sincs miért, de nagyon vonzanak az oroszlánok ... az én tapasztalatom viszont az, hogy nem egyformák. Mondjuk, lehet, hogy az is befolyásoló lehet, ha valaki májusi, vagy augusztusi.

A hirtelen haragról jut eszembe a mostani problémám: elég hirtelen megharagudott rám egy hülyeségem miatt, de már százszor bocsánatot kétem tőle és már másfél hónapja haragszik rám... szóval nem bocsátott meg ugyanolyan hirtelenséggel ... :'(

A csodálatosságal kapcsolatban pedig, én csodálom őket, de nem tudom, hogy mi bennük számomra a különleges ... talán az erőteljes kisugárzásuk: nem lehet őket nem észrevenni! ...

2011. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Több családtagom, ismerősöm skorpió. Ismerek vagy tizet már évek óta. Szerintem tudom miről beszélek, azt viszont nem, hogy mi köze van a két kérdésnek egymáshoz, de próbálom felfogni a zseniális, tanitó-nevelő iróniát, amit csellel beleszőttél a kérdésedbe. :D Azt mondták, azért nem szeretem az oroszlánokat, mert... erre mondtam, hogy szerintem ez nem igy van, mert..., de mikor a skorpiókra mondják, hogy ilyen, meg olyan, azok csak annyit tudnak mondani, hogy ááá, én ennek pont az ellenkezője vagyok, én vagyok a legszeretetreméltóbb lény, öröm velem élni, kamu az egész, stb., de véletlenül sem tudják megmondani miért feltételezik róluk azt, amit.
2011. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"Nem először fordul elő, hogy nem érted mit irok..."


Nagyon is értem, sőt...

Azért idéztem be azt a szöveget, hogy igazoljam nem én találtam ki hogy ilyenek, mégis egyezek vele. Ismerek jópárat, és nekem is van a családomban, példának okáert, és csak alátamasztani tudom azt amit előttem már leírtak.


"Másodjára találsz rajtuk egy olyan dolgot kifogásolhatónak, ami ugyanúgy igaz mindenkire."


Tisztázzuk, először is én nem kifogásoltam semmit, ezt maximum te érzted így. Másodjára, mondtam, mindenkire igaz, de nem úgy mint az oroszlánokra. Az idézettel is ezt akartam szemléltetni, bizonyítani.


"Túlságosan személyeskedsz és túlságosan alaptalanul."


Erre csak annyit tudok írni hogy "megvan róluk a nagyon rossz véleményed (talán irigység miatt, talán ki tudja)"...no comment. Az meg hogy alaptalan-e amit írok, azt mások megítélésere bízom.


"...de mikor a skorpiókra mondják, hogy ilyen, meg olyan, azok csak annyit tudnak mondani, hogy ááá, én ennek pont az ellenkezője vagyok, én vagyok a legszeretetreméltóbb lény, öröm velem élni, kamu az egész, stb., de véletlenül sem tudják megmondani miért feltételezik róluk azt, amit."


Nos te dettó ezt csinálod, csak mondjuk nem ennyire túlzásokba esve. Az objektivitás nem az oroszlánok erőssége, mert a saját dolgait nem vonhatja kétségbe. Elfogultak magukal szemben. Hisz ha bevallanák maguknak a gyengeségeik, hiteltelenné válnának. Az állatvilágban is így van a nagymacskáknál, ha kimutatnák, hogy valami bajuk van, ragadozóbol rögtön prédává válnának, és a hiénák...


Ami az eddigi össz mondanivalómat illeti, ezek tények Viszont én már említettem az első "hozzád-szólásomban" is

hogy kinek nem inge...te mégis személyes "harcoddá" tetted. Valyon miért? Hisz alaptalan amit írok.

Én most is azt állítom nem akartam semmi rosszat, azzal amit írtam, és semmi bajom az oroszlánnokkal, de tény hogy az hozzájuk tartozik.

2011. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!