Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy jöttök ki az oroszlánokka...

Hogy jöttök ki az oroszlánokkal? Tényleg olyan "csodálatosak"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:20
1 2 3 4
 1/38 böiler válasza:
100%
Én oroszlán vagyok, és nem, nem vagyok csodálatos. Sokkal inkább szánalmas. Remélem segítettem.
2011. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy csodálatosak, ám nagyon-nagyon szeretik, ha csodálják őket :)
2011. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy szóval kifejezni magam.Szóval ált.az oroszlánok méltóságteljesek,mindig van véleményük és ezt hangoztatják is,nagyvonalúak,nem fukarkodnak,valóban szeretik ha dicsérik őket.Szóval mint a királyok,fennségesek.De igazságosak is?Vagy eltapossák az embert ha a céljukat el akarják érni?Tele vannak ambícióval,de vannak negatív tulajdonságaik is?Mindenki kijön velük?
2011. jan. 2. 18:34
 4/38 A kérdező kommentje:
Hogy viselik a kritikát pl.?
2011. jan. 2. 18:35
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nos a jó tulajdonságaik mind igazak rájuk,ahogy én tapasztaltam. Viszont a kritikát nagyon nehezen viselik el és igen keresztül is taposhatnak másokon. Apám és egyik legjobb haverom is oroszlán,úgy ismerem őket,mint a tenyeremet... Nem csodálatosak,de senkisem tökéletes...
2011. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%
Ja amúgy 22/F és Bak. És én is szeretem ám,ha csodálnak!:D
2011. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
csodálatosak, szellemesek, hivalkodóak, pózerek
2011. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Szeretem, mikor leharapják a lábam.
2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Anyukám, keresztapám, unokanővérem oroszlán és valami mindannyiukban van, ami kivívja az ember tiszteletét, pedig nem lenne még mit letenniük az asztalra.:D A kritikát abszolúte nem bírják, sőt, arra is ugranak, ha ellent mondasz nekik. Alapvetően jól elvagyunk, barátként nagyszerűen kijövünk, de sokáig összezárva igen valószínű, hogy rövid időn belül vér fog folyni.:D
2011. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Bocsi, javítok: LENNE még mit letenniük az asztalra.:)
2011. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!