Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű férfivel ilyen...

Szűz jegyű férfivel ilyen nehéz dolgom lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást, úgy tűnt tetszem neki és mondták is meg úgy viselkedett velem.. tegnap nála aludtam és csak csók volt de most így nem tudom mi van.. elköszönésnél nem adott se puszit semmit se..most együtt vagyunk ? vagy várjam ki mit lép ? pedig ő célozgatott rá hogy nézzünk filmet együtt meg eleve úgy viselkedett mintha akarna vmit de most olyan tanácstalan vagyok :s igazából előttem nem hiszem hogy sok bnője lett volna talán csak 1 vagy 2. Az előző barátom is szűz jegyű volt és neki is kb 1 vagy annyi bnője se volt.. Szerintetek mi lesz ? már két napja nem beszélek a sráccal mert nem volt alkalom rá
2010. dec. 27. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19:45-ös vagyok


Mikor mondat, hogy te mész aludni, akkor azt vele érteted, hogy vele együtt mész vagy te is elmész aludni?

Mert ha ez utóbbi akkor nagy hiba. Mondtam, hogy időt kell neki hagyni. Ha nagyon nyomulsz azt nem szeretik. Át kell rágnia szépen, a dolgot. Hogy megfelelsz-e. Légy vele kedves, aranyos és TÜRELMES.

2010. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na most, ha az asztrológiánál maradunk, a szüzeket pont nem zavarja, ha valaki nagyon nyomul rájuk, kivéve, ha az illető nem elég szép. Ebben az esetben tart évekig, amig rábeszélik magukat.
2011. jan. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szűzek nem épp a lepedő akrobatái!Még egy jóízű nevetés után is lelkiismeret furdalásuk lehet,mert illetlenségnek vélik a felszabadult viselkedést.Mindent beszabályoznak az életükben magukat is beleértve.Rend és tisztaságmániások.Döntéseiket ésszel hozzák nem szívvel.Náluk nincs kapkodás,elhamarkodott döntések,anyagi problémák.De szorongók és nagyon kriitikusak ahogy magukkal,legalább annyira másokkal is.De szerintem megbízhatóak,hűségesek,jól beosztják a pénzt,és azért érzékenyek is.Viszont ha egy szenvedélyes kapcsolatra vágysz,ahol önmagad adhatod és nem kell azon gondolkodnod,hogy "ezt most illik vagy nem illik",akkor ne szűzet válassz.
2011. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy vele megyek aludni.. de nem értem most mért nehéz neki ennyire belevágni egy kapcsolatba
2011. jan. 4. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!