Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű férfivel ilyen...

Szűz jegyű férfivel ilyen nehéz dolgom lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást, úgy tűnt tetszem neki és mondták is meg úgy viselkedett velem.. tegnap nála aludtam és csak csók volt de most így nem tudom mi van.. elköszönésnél nem adott se puszit semmit se..most együtt vagyunk ? vagy várjam ki mit lép ? pedig ő célozgatott rá hogy nézzünk filmet együtt meg eleve úgy viselkedett mintha akarna vmit de most olyan tanácstalan vagyok :s igazából előttem nem hiszem hogy sok bnője lett volna talán csak 1 vagy 2. Az előző barátom is szűz jegyű volt és neki is kb 1 vagy annyi bnője se volt.. Szerintetek mi lesz ? már két napja nem beszélek a sráccal mert nem volt alkalom rá
2010. dec. 27. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A volt férjem szűz volt. Mindenki azt hitte róla, ő az erkölcsösség szobra. De amikor konkrétan meg tudtam, hogy rajtam kívül még sok-sok nője van. Azonnal beadtam a válópert. Azóta sem tudott egy nőnél sem megmaradni, mindig más kell neki. És azt szajkózta nekem, én vagyok a legnagyobb ká...! Ahan persze magából indult ki. Már 10 éve másik férjem van, érdekes csak nem vagyok akkora ká. mint ő férfinak lator!
2010. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a Szűz jegyű férfiről sehol nem írják, hogy mennyire erkölcsösek ( igaz, az ellenkezőjét se ), sokkal inkább azt, hogy nagyon kritikusak a környezetükkel, igényesek és maximálisak a partnerválasztásban, mivel Föld jegyűek ezért megbízhatók, kiszámíthatók, viszont a romantikázás nem az erős oldaluk, mivel szinte mindent logikai síkon közelítenek meg.

Szexuális téren csak a kezdeti időszakokban vonakodnak - de akkor is inkább a Szűz jegyű nők - ha állandó kapcsolatban vannak, harmonikus kapcsolatban, akkor ugyanúgy kinyílnak, mint pl. a tüzes jegyek.

:))

2010. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor most mit gondoljak kettőnkről ezek alapján ? ha nagyon akarna keresne.. habár egyszer beszélgettünk és mondta hogy ő sose fut lány után hanem ha látja a lányon hogy nagyon akarja akkor összejön vele meg ilyenek.. de mégis ő hívott el magához
2010. dec. 27. 17:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Én oroszlán leány vagyok és a barátom szűz.

Mikor megismertem fogalmam sem volt róla, hogy milyen jegyű. Összejöttünk. Mostanában néztem, hogy egy oroszlánnak nem épp a legmegfelelőbb partner egy szűz jegyű. Én mégis vele vagyok már több mint egy éve. Néha vannak nagyobb vitáink, de elmodhatom, hogy nekünk a legkevesebb, mint a környezetemben élők pároknak.

Szerintem a horoszkóp nem határozza meg senki jövőjét, de a születésünk ideje, kihatással lehet a jellemünkre. Viszont én erre sem alapozok, mert ha 1000 szűz jegyű embert sorakoztatunk fel, akkor sem fognak megegyezni esetleg nagy vonalakban vagy még abban sem.


Ha mégis ez alapján indulsz el akkor:

- Nehezen fog lépni, mert 50x is átvizsgálja, hogy Te vagy-e a megfelelő lány.(Rajtam a párom kb. fél évig töprengett)

- Csak addig félénk és tétova még nem bizonyos érzései felől. Addig várj türelemmel.

- Szüzeket nem szabad siettetni! Jelezd, ha tetszik neked, de inkább csak úgy, hogy szimpatikus neked. Az első lépést viszont hagyd hadd ő tegye meg, mert ettől férfi ő.


Összefoglalva: Várj.Légy türelmes. Addig barátkozz vele tovább. Ne sürgesd. Ennyi.

Sok sikert. Remélem segített.

2010. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon is segítettél jajj köszönöm szépen :)) akkor most várjam míg ő keres ?
2010. dec. 27. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Neked mi a horid, kérdező?

Ha Föld jegyű vagy, az jó a Szűznek, illetőleg még a levegő jegyek is, legideálisabb az Ikrek, a Mérleg.

Neccesek a Víz jegyűek, a Tűz jegyűek pedig problémásak a Szűzzel összepárosítva.

2010. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem fél percet se várj. Keresd őt, mert most lehet, hogy azt hiszi nem is kell neked igazán, mivel nem foglalkozol vele. Ahol már csók volt, ott már nem nagyon van miről beszélni, ehhez nem kell horoszkóp sem. De miért nem kérdezel rá? Ha racionális tipus akkor meg fogja mondani konkrétan. Ha meg nem tudja, akkor felejtős.
2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazából új fejlemények vannak :) ő keresett engem és megint áthívott magához és minden egész jól alakult sőt még 2x át is karolt DE aztán egyik percről a másikra nem szólt hozzám és megváltozott aztán én hazamentem de előtte kérdeztem mért ilyen mi baja van és csak annyit mondott majd elmondja másnap mert hogy olyan dolog történt amitől rossz kedve lett..de könyörgöm .. azóta lett rossz kedve hogy célozgatott rá h felmegy aludni mondtam neki megyek veled és aztán lett ilyen.. fogalmam sincs mibaja nem mondtam semmi rosszat sztem és próbáltam kérdezni mi bántja de nem mondott semmit.. kikészít.. amúgy oroszlán a horoszkópom
2010. dec. 28. 10:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny lelkületű virágszál lehet. Szerintem szedd össze magad és légy határozottabb. Valakinek annak kell lennie, különben 80 éves korotokra sem fogtok kézen fogva sétálni az utcán. Nem tudom mi történhetett az alatt a pár óra alatt, amitől elment a kedve, de kérdeztd meg, hogy szivat-e még egy darabig, vagy lesz is valami, mert te nem vagy pszichológus alkat.
2010. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
o-o-óóó! Soha ne fuss egy pasi után! Persze hogy aztán megalázkodj? Addig nem nagyon készült fel az a szupermanus egy kapcsolatra amíg nem tudja legalább minimális szinten tisztelni a nőket. És az hogy simán közli veled hogy nem fog futni utánad, ez a legbunkóbb dolog a világon. Lyukra hajt, dobd!
2010. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!