Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen skorpióval férfivel?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatom a párommal több, mint egy éve és érzem is, hogy szeret, de nagyon ritkán mondja el az érzéseit. Néha ezért kétkedek abba, hogy vajon tényleg annyira szeret-e, mint a kapcsolat elején. Hogy lehet rávenni, hogy többet beszéljen az érzéseiről? Ő 24 éves.
2011. júl. 21. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb skorpió jegyű pasiból harapófogóval lehet kihúzni csak az érzéseit.

Neked kell érezned, tudnod, hogy mennyire vagy neki fontos....Persze próbálni lehet romantikus gesztusokat előhúzni belőle, de annak is szexcentrikusnak kell lennie. (pl. finom vacsi, szexi ruci, utána összebújás. Ha az érdekli,benne van a játékban, nincs nagy baj az érzéseivel.)

2011. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én skorpió férfi vagyok, nem tudom ez horoszkóp, vagy személyfüggű, mindenesetre nálam is így van. Nem nagyon lehet rávenni, hogy beszéljek az érzéseimről, csak úgy. Általában akkor szoktam ha megvan hozzá a hangulat, kettesben vagyunk, meghitt pillanat stb. Bár utána mindig rosszul érzem magam :D
2011. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez érthető. Én ikrek létemre is nehezen beszélek az érzéseimről, de azért legalább a másik megtehetné időnként! :) Inkább csak az a fura, hogy bizonyos pillanataiban azt mondja, hogy örül, hogy találkoztunk anno és, hogy velem tervezi a jövőt. Csak mivel ilyen téren hallgatag néha kétségbe vonom ezt. :(
2011. júl. 21. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne vond kétségbe szerintem. Gondolom, ha nem szeretne, azt éreznéd, látnád rajta, sőt, szerintem el is mondaná. De ha megkérdezed, akkor gondolom elmondaná mit érez.
2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is skorpió vagyok én az érzéseimet azért nem mutatom mert általában akkor kihasználnak ha látják h vkit szeretek de nemtom h ő mért nem mondja ki.
2011. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok, és én könnyen kimondom, hogy "szeretlek", de kimutatni már nehezebb. A skorpióknál fordítva.
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Won ***** válasza:
100%

Ne kételedj ők már csak ilyenek! Hidd el az érzései mélyek és bensőségesek, csak nem szeret róla beszélni. Ezer százalék, hogy imád téged, de ne kételkedj, mert a bizalmatlanság megöli a kaocsolatot!

Legyetek boldogok!


Won

2011. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek Wonnal, én is skorpió férfi vagyok, ismerem magamat nagyon jól, légy türelmes, ez elég sok skorpióra jellemző hogy erősebben tud szeretni mint mások viszont ezt annyira nem szereti fejtegetni.


Mindannyian mások vagyunk, de ha én romantikus hangulatba kerülök akkor és csakis akkor szeretek beszélni az érzelmeimről.

2011. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj inkább a cselekedeteire, abból is ki lehet olvasni, hogy mit érez igazán :)
2011. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!