Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért érzem folyton azt, hogy...

Miért érzem folyton azt, hogy zuhanok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre ritkábban jön elő ez az dolog nálam, de régebben viszonylag gyakran előfordult, hogy még mikor félálomban voltam úgy éreztem, hogy zuhanok a semmiben. Szabályosan éreztem a szellőt a hasamon:) és hirtelen megmozdultam, és magamhoz tértem. Akkor tudatosult bennem, hogy ez nem valóság. Nem tudom mitől lehet ez, nem tudja véletlenül vki?
2010. júl. 2. 18:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Abból ered, amikor még az ősember a fán élt, és kapaszkodva kellett aludnia. Mivel összetörte volna magát, ha leesik, leesős rémálmok alakultak ki nála, hogy figyelmeztesse a leesés veszélyére.


Mivel jóval kevesebb ideje alszunk ágyban, mint fán, ez megmaradt.

2010. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, van fantáziád, sztem te azt is meg tudnád magyarázni, hogy miért kék az ég:)
2010. júl. 2. 18:26
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Az ég kéksége a légkört alkotó molekulák formájából származik.


A fény rengeteg ilyen kis molekulán törik meg, ahogy leér a felszínre, és a légkör molekulái olyan szerkezetű "fénylabirintust" alkotnak, amin legfőképpen kék színné törik meg a fény.


A Marson, ahol az ég barna, ott főleg rozsda és por molekulák törik meg a fényt, ezek barna színnek kedvező fénylabirintust alkotnak.

2010. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Már csak egy kérdésem lenne, te melyik bolygóról jöttél dárga?:))))
2010. júl. 2. 18:31
 5/27 A kérdező kommentje:
drága/
2010. júl. 2. 18:31
 6/27 anonim válasza:
60%
tudja használni a google-t -.-
2010. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem bolygóról, holdról. A Pandoráról jöttem.
2010. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Jézusom... Te tényleg mindent tudsz :D Feltehetek neked priviben egy kérdést? (Álommal kapcsolatos). Amúgy ez az esés dolog velem is volt úgy 6-7 éves koromban. Ahogy esel..:S Ilyen sz*r érzés. De épp, hogy csak egy pillanatig tart.

13/L

2010. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is, csak egyszerűbbnek tűnt ide kiírni egy kérdést, de látván, hogy nincs sok értelmes válasz, inkább én is utánanézek. Azért kösz:)
2010. júl. 2. 18:34
 10/27 anonim ***** válasza:

egyébként az oldalon belül is lehet keresni...na de mindegy is


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2010. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!