Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton azt h...

Miért álmodom folyton azt h valamilyen koncerten vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig Michael Jackson,Kid Cudi,LMFAO,Bruno Mars és Justin Biber koncerten voltam :D
2011. aug. 25. 10:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Mert szereted eme zengzeteket, reggel este ezen pereg eszed, meg ezek mennek, mert trend.
2011. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
x"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 25. 10:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Hihi :-)) való igaz, nem tudom hány éves vagy, de egy időben a zene határozta meg az életem, ez ilyesmik kihatnak az álmokra.
2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert vagysz egy jo koncertre. Vegyel egy jegyet es menj el.En most voltam egyen es megyek egy honap mulva a masikra es feledhetetlen elmeny.Megertem,hogy a tudatalattid el akar rangatni egy koncertre :D
2011. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én olyan álmodozó típus vagyok, hogy dübörgő, fülsüketítő koncerten is képes vagyok elkalandozni a fejemben XD Szóval nálam ez pont fordítva van! :)
2011. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szerintem azért mert koncertre akarsz menni :D

nekem is volt hasonló,hogy nővérem levágta a hajamat,és azt akartam hogy nőjön meg,és ezért este is azt álmodtam hogy valami hajátültetéssel átültették a barátnőm haját az én fejemre és hosszú,derékig érő hajam volt *-*

és furi volt mert álmomban nem tudtam eldönteni hogy ez most tényleg igaz vagy csak álmodok és megkértem anyámat hogy csípjen belém és belém csípett és nem keltem fel xd

de reggel mégis felkeltem :(

és esküszöm,amikor kinyitottam a szememet,az volt az első hogy odanyúltam leellenőrizni a hajamat hogy hosszú-e :'D

és utána elsírtam magam amiért rövid a hajam XDD

13l

2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:DDD am igazatok van téél koncertre akarok menni:D
2011. aug. 26. 16:27
 8/16 A kérdező kommentje:
14/l
2011. aug. 26. 16:28
 9/16 anonim ***** válasza:
akkor menj :D
2011. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
megyek is :D majd decemberbe Rihannára :D
2011. aug. 27. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!