Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton azt h...

Miért álmodom folyton azt h valamilyen koncerten vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig Michael Jackson,Kid Cudi,LMFAO,Bruno Mars és Justin Biber koncerten voltam :D
2011. aug. 25. 10:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hajrá :DD
2011. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én decemberbe megyek tankcsapdára :D
2011. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Higgany ***** válasza:

Hegyalja Fesztivááááál!

Bíírjátok?? Bírjáátok!!! :D

2011. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A koncertek manapság elsősorban tömegeket mozgató, elragadást kiváltó események formáját jelenthetik. Az álomban a koncertek ezért társadalmi összejöveteket, vagy a hasonlóan gondolkodók gyülekezetét szimbolizálják. A buli lehetőséget teremt az embereknek arra, hogy olyan zenére mozogjanak, amit szeretnek és szabadnak érezzék magukat. Ezért az álomkép az álmodó elengedésének igényét jeleníti meg, azaz a szükséglet arra vonatkozóan, hogy néha megfeledkezzen önmagáról. Ezáltal jelképezi a társadalmi normáktól való eksztázisszerű, azonban elég rövid ideig tartó megszabadulást.

Végezetül engedd meg, hogy felhívjam a figyelmedet a magyar zenekarokra is. Hidd el, hogy a kérdésedben felsorolt, általad sztároknak tartottakon kívül létezik rengeteg jó magyar zenekar is. Íme az egyik kedvencem:

[link]

Mindhalálig rock and roll!!! :DDDDDDDD

2011. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi:DUtolsó köszi a linket csak az a baj h nem szeretem a rockot :/:DD
2011. aug. 29. 11:55
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)

Sebaj, ízlés kérdése, hogy ki milyen fajta zenei irányzatot szeret, azon pedig kár is lenne vitatkozni. :D

2011. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!