Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az emberek miért hiszik, hogy...

Az emberek miért hiszik, hogy az álmoknak jelentésük van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 10:04
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, akkor annak pszichológiai, esetleg pszichiátriai betegsége van.
2017. febr. 23. 11:07
 12/51 anonim ***** válasza:
29%
Jó, jó, de ez nem a valóság, hanem álom.
2017. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Akkor is úgy gondolom, hogy beteg, és az agya álmában sem működik egészségesen.

Álomfejtéssel hogy lehet ezt magyarázni?

2017. febr. 23. 11:13
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
És arra nem gondoltál hogy az illető túl sok horrort thrillert néz, egyből kapásból csak beteg lehet szerinted ? Amúgy olvass Freudot.
2017. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
2017. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hiszel az ezoterikus, spirituális, nem kézzel fogható, láthatatlan dolgokban? Jobb ezt tisztázni, mert ha nem, akkor írhat itt bárki bármit.
2017. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
76%

Na jó, elszakadt a cérnám!


Látszik mennyire nem értesz ehhez a témához!

Persze, hiszen az átlag hétköznapi ember, csak azt eszi amit elé raknak!

Nos, jobb lenne ha tájékozódnál, mielőtt olyat mondasz, amiről gőzöd sincs!

Az álmok világa igazán sokrétű!

Nem csak 1 fajta álom van, hanem ezernyi féle.

Az ami veled megesett, egy szimpla a fizikai világban megtörtént események során kiváltott, de álomban megélt emlékkép volt.

Mondtad, szereted a szilvás gombócot, a nagyid azt készített neked. A szilvás gombóc, amit találtál, beindította az emléket és átélted álmodban, ez ilyen egyszerű! Jelentése: nincs! Sima emlékből megélt és átélt esemény láncolat, melynek leírható a származása és a folyamata!


Vannak azonban a jósló vagy jövendölő álmok, az utazó álmok (asztrál utazás, asztrál kivetítés), a rém álmok, a vágy álmok, a szexuális álmok, a szorongó álmok, a félelmet átélő álmok és stb!

Az álmok által üzen a tudat alattid, mi az ami benned nem teljesen tiszta vagy egyéb más elnyomott vagy totál más témáról van szó!

Tudod, a világ nem csak annyi amennyit a szemünkkel látunk, de ha számodra az, akkor még fejlődnöd kell! Majd egyszer tovább jutsz! ;)


A kérdésedre válaszolván, mert valakit érdekel, mit is jelent az, amit álmodott. Jobbára, bárki megfejthetné a saját álmát, csak valaki képtelen gondolkodni és meglátni az összefüggéseket, képtelen elrugaszkodni és meglátni az összképet és a rész képeket és az azok közti összefüggéseket!

Sajna, nem minden álom bír különös vagy misztikus jelentéssel, én sem értem, miért írja ki mindenki, mit jelent ez vagy az az álom, amikor mindenkinek a jelkép és szimbólum rendszere EGYEDI! és ennek tetejében, az amit átélt az elmúlt életében nincs előttem leírva, így aztán csak ki lehet józan paraszti ésszel és persze gyakorlattal tapasztalni, mi is az az álom, miért is álmodta és konkrétan mit ÜZENHET az az álom. Mi indította be? Ez a lényeg, a kályhától elindulván, végigmenni az eseményláncolaton és kiderül, mi is az az álom, miért olyan amilyen és különben is, semmi értelme nincs vagy éppenséggel van, csak a kérdező nem látja, vagy csupán azt hiszi, hogy van, de még sincs túlzott jelentése.


Inkább az lenne a jó kérdés, Te miért hiszed azt, hogy totál nincs?

Vannak álmok, melyek jelentéssel, üzenettel bírnak, vannak álmok amik csak az adott nap vagy x időtartam megélése, összemosva.


Az, amikor egy negatív entitás van egy adott személynél, annak főleg az álmokban jelenik meg a hatása és a nyoma!

Persze, vannak olyan személyek is, akik valamilyen mentális betegséggel bírnak. Ezt ki lehet szűrni!


Az a baj, hogy a gondolkodásod totálisan egysíkú!

Van vagy nincs.

Tudod, nem csak az igen és a nem létezik a világon. Ettől még gondolkozhatsz önmagadtól és rájöhetsz egy kis kutatás és egyéni gondolkodás révén, hogy mi is az az álom, milyen fajtái vannak és különben is, hogy is van ez és az.


Bocs, ha a válaszom sértő, nem annak szántam, csak egy kis felvilágosításnak, a fogalmazás azért ilyen, hogy felrázzon kicsit! Ha le akarsz pontozni, hajrá, nem izgat. :)

2017. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
58%

# 17


Nekem ez tetszik nagyon amit írtál.

2017. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
17-es válaszoló: köszönöm a kioktatást, Mester! ;)
2017. febr. 23. 11:44
 20/51 A kérdező kommentje:

"Tudod, nem csak az igen és a nem létezik a világon."

Khm... Ha ezt hinném, akkor a kérdésemben nem a MIÉRT szó szerepelne, és nem kértem volna valamelyik hozzáaszólásomban, hogy álomfejtéssel hogyan lehet megmagyarázni az álmomat.


Ui.: nem pontozlak le, miért tenném? Te voltál az első, aki értelmes választ adott a kérdésre, amit köszönök szépen!

2017. febr. 23. 11:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!