Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az emberek miért hiszik, hogy...

Az emberek miért hiszik, hogy az álmoknak jelentésük van?

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 10:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
28%

Mert nem informálódnak.

Dee... nagy átlag utána nézett, és ők tudják, hogy van.

2017. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, szerinted van jelentősége az álmoknak, vagy sem? Ha netán úgy gondolod, hogy nincs, akkor miért hiszed, hogy az álmoknak nincs jelentésük?
2017. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Mert miért ne, miért szerinted egy visszatérő álomnak például nincs jelentősége, jelentése ? Valami üzenete csak van, ha az agy állandóan ugyanazt produkálja az álomban.
2017. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember barmit kepes elhinni, ha ezzel megnyugtathatja a lelket. Ezeknek a zome sima belemagyarazas.


En mostanaban sokat almodok a munkamrol. Mi a jelentese? Az, hogy ideje lenne szabit kivenni.

2017. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Tudtok konkrét magyarázatot adni bizonyos álmokra? A kérdésem azokhoz szól, akik hiszik, hogy jelentésük van.

És "kedves" Vixen... semmi bántó dolgot nem írtam, jó lenne, ha moderálnád magad...

2017. febr. 23. 10:44
 6/51 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló:

"Kérdező, szerinted van jelentősége az álmoknak, vagy sem? Ha netán úgy gondolod, hogy nincs, akkor miért hiszed, hogy az álmoknak nincs jelentésük?"


Nagymamám meghalt 2009-ben. Azóta egyszer álmodtam vele, szilvásgombócot készített nekem álmomban. Szeretem a szilvásgombócot, szerettem a nagymamámat is. Mostantól szilvafákat kéne nevelnem? Szerintem egyszerűen csak eljött valami emlékkép a régmúltból, és ennyi, semmi üzenete, jelentése nincsen.

Az agykutatók számára is vannak ismeretlen területei az agyműködésnek és furcsállom, hogy azok az emberek, akik földöntúli dolgokat tudnak be 1-1 álomnak, annyira biztosak magukban, hogy ihaj.


Nem szeretnék senki megbántani ezzel, nem vitázni szeretnek, egyszerűen csak ész érveket szeretnék hallani, hogy az álmofejtés, mint TUDOMÁNY?? létezik, VAN ALAPJA?, és bizonyított.

2017. febr. 23. 10:49
 7/51 anonim ***** válasza:

Szimbólumokról van szó álmok esetében, a tudatalatti kivetülése ilyen formában. Félelmek, vágyak, amik a mindennapjaink során nem, vagy csak nyomokban buknak fel. Netán ott vannak, csak nem veszünk róluk tudomást.


Persze vannak más jellegű álmok is, de a vissza visszatérő álmokra érdemes már odafigyelni.

2017. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Oké. Tegyük fel, ismét álmodni fogok arról, hogy a nagyi szilvásgombócot készít nekem.

Akkor ez már visszatérő álom lesz.

Mi a jelentősége és mi a jelentése?

2017. febr. 23. 10:56
 9/51 A kérdező kommentje:
(A nagyiról két hete beszélgettem egy családtagommal. Szilvásgombócot pedig tavaly ősszel ettem utoljára, de a napokban találtam mirelit gombócot a fagyasztóm 2. fiókjában. Gondoltam, leírom ezeket az infókat, hátha hasznosnak.)
2017. febr. 23. 10:57
 10/51 anonim ***** válasza:
65%

Oké meghalt a nagyid ezelőtt 9 éve, egyszer álmodtál vele azóta. Emlékkép.

De most képzeld el, hogy valakinek az a visszatérő álma évek óta, hogy fél valami megmagyarázhatatlantól ami a szobájában van és érezni ennek a valaminek a jelenlétét is, szerinted ?

2017. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!