Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek az álmoknak van...

Ezeknek az álmoknak van valami jelentésük?

Figyelt kérdés

1. álom : Egy másik suliba kerültem ,ahol ott volt egy barátnőm akivel a neten ismerkedtem meg ( még nem találkoztunk,fényképről láttam csak ),voltak ott fiúk is akikkel jobban beszéltem ,és az egyiknek miután megtudtam a nevét tudtam ,hogy már találkoztunk,de azt nem hogy hol.Utána a barátnőmmel és a barátommal egy házba költöztünk ,emeletes volt ,több család élt ott. a ház kívülről színes volt,belülről a szobáink nagyon rondák voltak .A barátnőm talált magának egy viszonylag szebb szobát,volt még kettő szoba azok közül az enyém lett a szebb a barátomé nagyon ronda volt,ezért felajánlottam ,hogy aludhat nálam .


2.álom: Az eleje nem is tudom ,hogy volt csak arra emlékszem,hogy otthon voltam egy másik barátnőmmel és valahogy oda keveredett a barátom és egy haverja. a barátom ölelgetett ,puszilgatott.Ezután nem tudom mi lett ,de utána az volt ,hogy egy ismerősöm aki régen tetszett ,mondta ,hogy valahol van elrejtve 100E forint és ,hogy találjam meg és az enyém lesz .A barátnőmmel ( az ő kocsijával )elindultunk megkeresni .Jó darabig utaztunk,kerestük a pénzt,amikor végre rájöttem ,hogy hol van .Egy mélyedésbe volt ,aminek az oldala elég meredek volt. Én lementem a pénzért ,de a barátnőm a magáénak akarta a pénzt.


3.álom: Vége volt a nyárnak,visszakerültünk a suliba .A barátom már nem szeretett ,de azért érdekeltem (én még nagyon szerettem akkor is ). Amikor oda mentem hozzá elküldött,és mondta ,hogy hagyjam békén mert már nem szeret.De közbe mindig engem nézett pl. ebédnél is .második nap már oda jött hozzám és kérdezett valamit ,de nem tudom ,hogy mit .


4.álom: Suli vége volt.(ez még a 3. álom előtt volt időrendbe.)Tudtuk ,hogy nem nagyon tudunk majd találkozni a barátommal, ezért elbúcsúztunk.Nagyon szomorúak voltunk. ( a barátom teljesen máshogy nézett ki ebben az álomban ,de csak ebben ,de tudtam ,hogy ő az )


Ezek az álmok jelenthetnek valamit ?

Bocsi a helyesírási hibákért ha vannak ,én sem vagyok nyelvtantanár.:D


2012. júl. 10. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1.semmi értelme

2.lehet hogy pénzt fogsz bukni

3.összeveszhetsz az egyik barátoddal

4.semmi értelme

2012. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!