Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

A suliban vagyok. Épp kimegyünk az udvarra. A mostani és a volt osztálytársaim közüll is vannak páran. Elkezdünk beszélgetni egy padnál. Páran nekiállnak ökörködni, és az egyik gyerek leugrik egy fáról. Leesik, és mozdulatlan. Odamegyek, majd hírtelen felugrig és azt mondta. Beszartál mi?

A telómra néztem és írták hogy egy holdon 6millió kilotonnás atomrobbanást észleltek így van bizonyítték a földönkívüli életre.közbe jött egy szippantós autó.

Odamentem hogy mit csinálnak. Majd hamarost észrevettem hogy a többiek már bementek. Megijedtem, és elkezdtem futni. A lépcsőn is futottam, majd az 1-2.as napközis tanár megálítt hogy ad 1 italt mert páran megbetegedtek. Fehér műanyag pohárba vmi forró barna lötty volt. Nem nagyon volt kedvem meginni, ezért elindultam órára. Lementem a nyelvi termekhez, és az egyik jelenlegi osztálytársam ott vár. Bementünk a terembe. A jelenlegi némettanárom van ott, és pár régi oszt társam is. A dögös volt oszt társam mögé ültünk. A tanár mondta hogy nyissuk ki a könyvet. Majd rámnézett, és mondta hogy nincs meg a házim. Nem volt meg.


2013. júl. 18. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

>A telómra néztem és írták hogy egy holdon 6millió kilotonnás atomrobbanást észleltek így van bizonyítték a földönkívüli életre.közbe jött egy szippantós autó.


LOL


Amúgy semmit, csak egy random álom, de legalább vicces.

2013. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!