Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthetet? (többi lent)

Ez mit jelenthetet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és most volt egy álmom,hogy másztam fel a faházamba amikor kiakartam nyitni az ajtót lenéztem és megláttam őt. De amikor lemásztam már egy kislány volt ott ugyanolyan szép vörös hajjal... Aztán megkérdeztem tőle h ki ő erre azt válaszolta h a szomszédból jött. Jól van mondom akk én vissza viszem és amikor Kiléptem a kapun egy kövér fickó állt ott és azt mondta h az az ő lánya és átszökött hozzánk a kacsájukkal együtt aztán Kövi jelenet már az volt,h kergetem az udvaron a kacsát ami aztán bement a kutyákenelbe és a szuka kutyánk Lili letépte a fejét... És vége lett az egész álomnak

2013. júl. 18. 08:21
 1/2 anonim válasza:

:D

Szerintem ez csak egy sima álom.Én álmodtam furcsábbat is (túrórudi jön ki a kutyám hasából) :D


Velem nem történt velem semmi, sztem veled sem fog.

2013. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak még így álmomban is olyan s.ar érzés volt mikor Rájöttem h nem ő volt ott
2013. júl. 18. 10:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!