Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legrosszabb álmom, mit jelent?

Legrosszabb álmom, mit jelent?

Figyelt kérdés
Több dolog is történt benne, vagy lehet hogy több volt. Éreztem hogy lebegek meg sipol a fülem. valaki a nevemet kántálja de úgy hogy éppen csak átszűrődik a sípoláson. Aztán valakivel sex, majd befekszik valaki mellém az ágyba hirtelen elkezd csapkodni majd elfut és én nem tudok kiabálni pedig szeretnék. Aztán volt még pár dolog de van ami kimaradt.
2012. febr. 21. 05:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, mivel nagy valószínűséggel nem is álom volt ez, hanem testen kívüli élmény egy kis asztrál szexszel, amiben csak találgatni lehet, ki látogatott meg.

Nem kell miatta aggódni, néha előfordulnak ilyen élmények.Érdekes tapasztalat.

2012. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

# 1

több port toltál az orrodba, mint kellett volna tesó?:D

2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Melóba eszembe jutott még pár dolog. Volt egy olyan mintha apám jött volna be a szobába és szól hogy dolgozni kell menni...de amúgy amíg nem ébredtem fel meg se tudtam mozdulni olyan szájbaba..ot bénultság éreztem volt mint még soha. Meg nem is apámékkal élek. A másik meg hogy amikor oldalra néztem és láttam mintha az egyik haverom fekvőtámaszozna az ágyon, eztán ébredtem fel. Se nem ittam se nem drogoztam, csak utána be voltam szarva mint az állat.
2012. febr. 21. 14:12
 4/11 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb hogy ez nem úgy történt hogy valahol vagyok. Bent a szobámba, a sötétbe ahogy lefeküdtem. mégis álomnak tűnik vagy én nem tom
2012. febr. 21. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
A bénultság az alvás paralízis jele a legtöbb esetben.Ez nem álom, csak hasonló ahhoz.ebben az állapotban előfordulhat hallucináció.Bár ha lebegést és fülsípolást is tapasztaltál, akkor ez arra utál, hogy testen kívüli élménybe ment át a dolog, ami nem ritka, persze álomszerű jelenséget ilyenkor is tapasztalhatsz, viszont asztrál jelenségek is lehettek, ami azt jelenti, hogy apukád és az ismerősöd asztrál utazókként VALÓBAN ott lehettek a szobádban.Nos, hogy mi az igazság, ezt még az ilyen tapasztalatok átélői sem mindig tudják pontosan megállapítani, ha többször előfordul majd veled hasonló, akkor próbáld jól megfigyelni az eseményeket, a saját tapasztalataidat megfigyelve könnyebben megfogod majd állapítani egy idő után, hogy valójában mi is történhetett.
2012. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* arra utal
2012. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mi történhet még ezen az asztrál valamin kívül?
2012. febr. 21. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért, az asztál valami nem elég? :)

Hát, ami hasonló tapasztalatokkal jár, nem nagyon van más az asztrál projekción kívül, esetleg még téves ébredés lehetett.Tehát, azt álmodod, hogy felébredsz, de ez persze nem igaz és végül ez elég fura érzés tud lenni, pláne, ha egymás után többször is ismétlődik, csakhogy a téves ébredésre nem jellemző, hogy lebegést, bénultságot, fülcsengést tapasztalnál, az inkább nagyon valósághű élmény,nagyon kevés álomszerű képpel, ez az oka annak, hogy nehéz felismerni és kilépni ebből az állapotból.


Másik lehetséges oka a tapasztalatodnak az lehetne, ha esetleg szellemjelenségek vagy káros geopatikus zónák is előfordulnak a házadban, de akkor már valószínűleg régebben is tapasztaltál volna hasonló élményeket.

2012. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak nem...akkor mi a teendő? mármint az utolsónál amit írtál
2012. febr. 21. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis, testen kívüli élmény, téves ébredés ellen semmit nem tudsz tenni, de ez nem is baj, hiszen teljesen ártalmatlan jelenségek, igaz, könnyen a frászt hozzák arra, aki nem érti, mit tapasztalt.


Szellemjelenségek ellen(bár, amint említettem, nem valószínű, hogy nálad erről van szó), azt teheted ellene, hogy időnként "megtisztítod" a lakást.Itt a neten is sok tértisztítási technikát találhatsz, válaszd ki, amelyik tetszik.Például imákkal, füstölőkkel is védekezhetsz, ha párszor végigjárod így a lakás minden zugát.Vagy ha már komolyabb zavaró jelenségek vannak, akkor esetleg lakásszentelés is szóba jöhet.


Káros geopatikus zónák ellen úgy védekezhetsz, ha hívsz egy radiesztétát, aki beméri neked a lakást, vagy megtanulod az inga használatát és te magad méred be, hol vannak azok a helyek, ahonnan jobb az ágyat eltenni.Van erre néhány semlegesítő eszköz, amit megvásárolhatsz, de szerintem a szoba átrendezése is van annyira hatékony és pénzbe sem kerül.

2012. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!