Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? :D

Mit jelenthet az álmom? :D

Figyelt kérdés

Nagyon jót álmodtam amúgy, örülnék ha az életben is történne velem ilyen.. xD De arra lennék kiváncsi hogy ez mit jelenthetett?

Elmentem dokihoz, aki egy fiatal, kedves, jóképű ember volt, nagyon közvetlen volt és egy asztalra vagy mire kellett feküdnöm és ott vizsgálgatott. xD

De 3x is elmentem hozzá. Egyszer az anyám is jött velem, ahol leégetett és a doki jófej volt, mert nem mondott rá semmit, mégcsak nem is mosolygott "ki", csak vizsgált tovább. A segítője meg mondott valamit rá. És harmadszor az volt a bajom, hogy ilyen pattanásszerű izék jöttek ki a lábamon. Injekciót is adott, és közben a segítője meg elhívta randira vagy ilyesmire, és mondta hogy tetszik neki a doki, de a doki kikosarazta.

Ez vajon mit jelenthetett? :D


Légyszi ne jöjjetek azzal, hogy nem jelentett semmit, vagy hogy hülyeség ez az álomfejtés, inkább ne írjatok, csak kiváncsiságból kérdem.


2012. febr. 19. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De, hogyha nem jelent semmit, akkor mire vársz? Hazudjunk neked? Én nem akarok hazudni.
2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Tortént valami veled mostanában,amivel osszefuggésbe tudod hozni?
2012. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
neked is bejött az álmodban a doki, és tudod alatt nem akartad hogy elmenjen randizni, ezért kapoot kosarat az aki elhívta, mert magadnak akartad ennyi, nincs semmi jelentése
2012. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én erre azt mondanám hogy menj könyvtárba egy álomfejtés könyvért és nézd meg ha annyira érdekel..:)
2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 alon10 válasza:
amugy tudtad hogyha álmodunk akkor egyébként gondolkodunk alvás közbe
2012. febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Álmodban a tudatalattid kerul felszínre.
2012. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
2012. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
2012. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Talán annyi, hogy tényleg vannak kiütések a lábamon, de nem olyan, mint az álmomban, hanem csak pár piros pötty... :D


Abba lehet valami, hogy magamnak akartam... :D xD


Köszi a linkeket. :)


Nem azt mondtam, hogy nem jelent semmit, azért is írtam... Csak azt kértem, hogy ne írogassatok olyat, ami teljesen fölösleges. :)

2012. febr. 19. 21:36
 10/15 A kérdező kommentje:

Amúgy most gondolkodtam, és nemrég beszéltünk barátnőkkel egy filmről, és azt mondtam, hogy nem bánnám, ha olyan vizsgálna, mint abban a filmben a doki.

Meg néztem egy másikat is nem rég, amiben szintén volt egy doki és végülis ugyanezt gondoltam.


De nem hasonlított egyik se az álmomban lévő dokihoz. :D

2012. febr. 19. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!