Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az almom?

Mit jelenthet ez az almom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eleg hulye almom volt, es kivancsi vagyok, hogy mit jelenhetett, ha jelentett valamit.


Egy sivatagban voltam, nem tudom, hogy kelulhettem oda, nem voltak ott emberet, ugy kezdodott, hogy hangos repulogep zaj volt, kiesett a repulobol egy hatalmas doboz, ami raesett egy emberre, erre lettem figyelmes, hangos mert volt hangja, a dobozon oldalan egy nagy IKEA matrica volt, csak azt hiszem pirosban. Egy fonokom ott volt mellettem, akkor kerdeztuk egymastol, hogy ez mi, a szerencsetlen emberhez mentunk volna oda, aki biztos nem elte tul, erre jott megegy repulo, es megegy kb 3x3 meteres karton doboz esett ki, mi elfutottunk elole. Az a doboz szetrepedt, nagy narancssarga vasbol keszult korlatok/kordonok voltak benne. Utana folyamatosan jottek a repulok, magasan voltak, hangosak voltak es dobozok estek ki beloluk. Rohangaltunk eloluk, ugy hogy kozben az eget bamultuk. Ott volt a munkahelyem is, bementunk, par ember volt bent, de ott nem ereztem magam biztonsagban, mert nem lattam az eget, hogy mikor mi potyog belole. Ugyhogy en inkabb vissza kimentem. Semmi mas nem volt a munkahelyem epuleten kivul.


2012. febr. 19. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugy gondolom, erdemes lenne elgondolkoznod azon hogy mi a helyzet a munkahelyeddel;Mennyire szereted azt amit csinalsz, mennyire stresszes es mi a ketto kozti arany.

Szerintem Jung valami hasonlot mondana.

2012. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban különös álom, de meg lehet vele birkózni. Úgy tűnik, hogy a munkahelyeden nagyon elszigetelten éled az életed. Valamilyen gondod van a kapcsolatteremtéssel. A sok repülő azt a vágyad jelzi a belőlük kihulló dobozokkal, hogy képes legyél ennek a problémának a titkát megfejteni. Valamiért félsz a kollégáidtól? Azt írod, hogy bent a munkahelyen nem érezted magad biztonságban, s újra kimentél. Jobb Neked a többiektől elkülönülten? Miért? Talán ezen az úton elindulva megtalálod a saját válaszod.
2012. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. és 2. nagyon jókat írnak. Még egy-két adalék:

- milyen értelemben érzed magad "sivatagban" a jelenlegi élethelyzetedben?

- IKEA: éppen lakberendezel, vagy ilyen terveid vannak? S ez fenyegetően hat rád, félsz tőle?

2012. febr. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nahat, nagyon beletalaltatok mindharman. Nem gondoltam volna, hogy ilyen mondanivaloja volt az almomnak, de tenyleg igy van ahogy irtatok. Elzarkozuk toluk, vagyis nem is kedvelem oket, egyedul sokkal jobban szeretek dolgozni ott, csalodtam bennuk Szeretnek masik munkahelyet, csak meg maradnom kell. Lakberendezni nem akarok, de talan az is erdekes, hogy ugyanolyan matricak voltak, amit a munkahelyem is hasznal csak "ikeasitva", talan a munkahelyem akart agyonnyomni az almomban, es talan ezert dolgoztak akkor bent az emberek, mintha misem tortent volna, mert csak engem erint.

Nagyon szepen koszonom Nektek, nagyon jo megerzeseitek es kepessegeitek van az ilyesmihez!

2012. febr. 20. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

:)

Ez jó álom volt, van mit megfejteni rajta...

2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkahelyed unhatod vagy rendkívül sokat foglalkozol a munkáddal.
2012. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!