Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? :D

Mit jelenthet az álmom? :D

Figyelt kérdés

Nagyon jót álmodtam amúgy, örülnék ha az életben is történne velem ilyen.. xD De arra lennék kiváncsi hogy ez mit jelenthetett?

Elmentem dokihoz, aki egy fiatal, kedves, jóképű ember volt, nagyon közvetlen volt és egy asztalra vagy mire kellett feküdnöm és ott vizsgálgatott. xD

De 3x is elmentem hozzá. Egyszer az anyám is jött velem, ahol leégetett és a doki jófej volt, mert nem mondott rá semmit, mégcsak nem is mosolygott "ki", csak vizsgált tovább. A segítője meg mondott valamit rá. És harmadszor az volt a bajom, hogy ilyen pattanásszerű izék jöttek ki a lábamon. Injekciót is adott, és közben a segítője meg elhívta randira vagy ilyesmire, és mondta hogy tetszik neki a doki, de a doki kikosarazta.

Ez vajon mit jelenthetett? :D


Légyszi ne jöjjetek azzal, hogy nem jelentett semmit, vagy hogy hülyeség ez az álomfejtés, inkább ne írjatok, csak kiváncsiságból kérdem.


2012. febr. 19. 19:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy a orvos szón kívül mit keressek? xD
2012. febr. 19. 21:45
 12/15 étoile et lune ***** válasza:
Ne keress semmit, az álmoskönyveken csak nevetni lehet. Vonzódtál a dokihoz? Mert ha igen, lehet ez egy szimpla ,,jó lenne már egy pasi"-álom. Esetleg anyukádról vagy olyan véleménnyel, hogy jobban tenné, ha inkább nem szólna. Amúgy szerintem sem jelent semmi extrát. Lehet, hogy félsz valami betegségtől, és az ilyesfajta gondolataid szültek ilyen álmot.
2012. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, nagyonis vonzónak tartottam. :D

És mostanában sokat álmodoztam róla, hogy jó lenne egy pasi...

Anyukámmal is úgy van ahogy mondtad, bár mondjuk ez nem valami jó, de néha nagyon tud bosszantani, mert olyan hülyeségeket mond... És kellemetlen helyzetbe hoz.


Köszi a válaszod. :)

2012. febr. 19. 21:54
 14/15 étoile et lune ***** válasza:
Szívesen. :)
2012. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Álmod arról szól, hogy vágsz egy jó képű pasasra, aki kikosarazta a vetélytársadat.

Magyarra fordítva: Egyszerűen vágysz a nemiségre.

2012. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!